Ezio Bosso sugrįžta

Ezio Bosso sugrįžta
Lietuvos nacionalinė filharmonija
Aušros vartų g. 5, Vilnius
19:00
2017-06-12
Pirmadienis
Kaina 15.00 Eur

JOHANN SEBASTIAN BACH – Koncertas smuikui ir orkestrui g-moll, BWV 1056
EZIO BOSSO – „Two Pieces“ fortepijonui ir styginiams
JOHANN SEBASTIAN BACH – „Brandenburgo koncertas“ Nr. 5 D-dur, BWV 1050
EZIO BOSSO – Koncertas smuikui ir styginių orkestrui Nr. 1 „The Esoconcerto

Lietuvos kamerinio orkestro ir jo meno vadovo, smuikininko Sergejaus Krylovo svečias Londone gyvenantis kompozitorius, dirigentas bei pianistas Ezio Bosso. Jis yra pasirodęs tokiose pasaulio salėse kaip „Royal Festival Hall“ Londone, „Carnegie Hall“ Niujorke, Sidnėjaus operoje, teatre „Colón“ Buenos Airėse, „Auditorium Parco della Musica“ Romoje, teatre „Regio“ Turine, „Palacio de las Bellas Artes“ Meksike ir kitur.

Daugelio prestižinių premijų laureato E. Bosso muzika nepaprastai vertinama teatrų, šiuolaikinio šokio trupių (jis yra bendradarbiavęs su choreografais Christopheriu Wheeldonu, Edwaardu Liangu, Rafaeliu Bonachela), ji skamba ne viename režisierių Gaby Dellal, Gabriele’s Salvatoreso kino filme. E. Bosso kūrinių jau girdėjome 2012 m. Vilniaus festivalio renginyje – JAV šiuolaikinio šokio trupės „Ailey II“ spektaklyje, o 2016 m. vasarį Nacionalinės filharmonijos scenoje jis koncertavo su šio vakaro atlikėjais ir buvo ypač šiltai sutiktas publikos. Su charizmatiškuoju S. Krylovu E. Bosso bendradarbiauja nuo 2014 metų, kai smuiko virtuozas su Londono simfoniniu orkestru atliko šio autoriaus Fantaziją smuikui ir orkestrui. 

E. Bosso savo muzikoje pina įvairiausių žanrų ir formų elementus taip sukurdamas unikalų stilių. Šį vakarą scenoje susitinka barokas ir XXI amžius: Johannas Sebastianas Bachas ir Ezio Bosso.

Vilniaus festivalis 2017

Koncerto rėmėjas – Italų kultūros institutas Vilniuje

Komentarai