Jurijus Suchanovas. Mano kūryba | Audio įrašų galerija

Šie kūriniai yra išskirtiniai, kadangi jie nėra šiaip įprastai sukurti. Jie net nebuvo kūriami. Jie visi yra sugroti ekspromtu. Čia kai atsisėdu ir pradedu spaust belekokius klavišus, neturėdamas jokių "zagatovkių", apskritai neturėdamas jokio supratimo, kas gausis ir ar išvis kas nors gausis.

Nuo 2016m. rudens karts nuo karto tokius dalykus įamžinu. Kadangi paprastai dažniausiai viskas pavyksta ir jau vos tik baigęs grot – absoliūčiai nieko neatsimenu ir tai kas pavyko nueina niekur. Viskas yra taip: greit susigalvoju kokioj tonacijoj aš grosiu, paspaudžiu įrašimo migtuką ir bėgu prie instrumento. Viskas.

Tie kūriniai, kurie turi pavadinimus, yra sugroti ekspromtu užduotom temom. Kas tai yra? Kažkas susigalvoja kažkokia tema (ji gali būti absoliūčiai betkokia), pasako ją man ir aš staigiai ta tema pagroju. Klausit reikia pradėt iš eilės. Dėje, pirmi 49 kūriniai yra įrašyti į telefoną. Klausant antrą kūrinį, reikia apmažint žemus dažnius, kadangi įsirašė nesekmingai, bet klausit galima. Toliau, nuo 50 kūrinio viskas skamba profisionaliai. Kūriniai yra sukurti/sugroti paties įvairiausio pobudžio, kadangi universalus esu.
 

Galerijų kategorija