White Piano Hall

White Piano Hall
Kėdainių g. 8, Vilnius, LT-01133
Internetinis puslapis: http://whitepianohall.com/
Kontaktinė informacija:

White Piano Hall
Kėdainių g. 8,
Vilnius, LT-01133
+370642 22210
info@culture-live.lt

Vilniaus senamiestyje esanti White Piano Hall koncertų salė jau spėjo tapti sostinės kultūrinio gyvenimo dalimi, čia surengiama daugiau nei 100 įvairios tematikos renginių per metus. Ši netradicinė kamerinė erdvė garsėja išlikusiais senųjų freskų fragmentais, autentiška architektūra ir ypatinga aura, kurią suteikia jau bene pusę tūkstančio metų menančios Pranciškonų ordino vienuolyno sienos. Tai seniausias ir didžiausias vienuolyno ansamblis Vilniuje, kurio istoriją vis dar gaubia įspūdingos legendos. Jau nuo XIII a. Vilniuje nuolatos gyveno pranciškonų vienuoliai, turėję ir pirmąją medinę bažnyčią bei vienuolyną, prie kurio veikė spaustuvė, buvo įsikūrusi Napoleono karių ligoninė, vėliau archyvas. XX a. pradžioje čia trumpai gyveno dr. Jonas Basanavičius, buvo įkurta pirmoji Vilniuje dvikalbė mokykla, prieglauda mokiniams. 1940 metais vienuolyno turtas nacionalizuotas, pastatai naudoti gyventojų butams, skalbyklai, įstaigoms. 2013 metais Pranciškonų ordino vienuolynas, esantis Vilniaus senamiesčio širdyje, grąžintas Lietuvos valstybei.

White Piano Hall įsikūrusi Kėdainių g. 8. Čia kadaise buvo Pranciškonų vienuolių valgomojo patalpa, o virš jos – vienuolyno biblioteka. Dabar ši subtili kamerinė erdvė užima 173m² plotą, talpina apie 200 klausytojų. Ji garsėja ne tik puikia akustika, idealiai tinkama muzikos įrašams, bet ir ypatingu instrumentu – baltos spalvos Seiler gamintojo fortepijonu, kuris kiekvienam čia vykstančiam renginiui suteikia elegancijos ir prabangos pojūtį.

Siūlome unikalią erdvę jūsų renginiams: klasikinės ir pramoginės muzikos koncertams, spektakliams, šokio pasirodymams, uždariems vakarams, banketams, pobūviams, prezentacijoms, konferencijoms ir edukaciniams projektams. Susisiekite su mumis ir mes pažadame Jums pasiūlyti puikių idėjų!

Daugiau informacijos telefonu: +370 642 22210 arba el.paštu info@culture-live.lt