Nika Puteikienė

Nika Puteikienė
žurnalistė, ryšių su visuomene specialistė
Biografija

Nika Puteikienė – žurnalistė, ryšių su visuomene specialistė. Dirbo žurnale „Kinas“, savaitraštyje „Savaitės ekranas“, laikraštyje „Lietuvos aidas“. Yra parašiusi straipsnių paveldo bei sveikatos klausimais. Žurnalistinis pseudonimas – Nika Aukštaitytė. 1990 m. kaip savanorė bendradarbiavo su Lietuvos persitvarkymo sąjūdžiu.

Kaip ryšių su visuomene specialistė N. Puteikienė yra dirbusi JAV farmacijos kompanijos „Bristol-Myers Squibb“ atstovybėje Lietuvoje, UAB „Baltijos Verslo Vystymo Agentūroje“, taip pat kaip laisvai samdoma viešųjų ryšių vadovė.

Šiuo metu N. Puteikienė yra Lietuvos jūrų muziejaus Ryšių su visuomene skyriaus vedėja. Tarptautinėse konferencijose ji rengia ir skaito pranešimus viešųjų ryšių, edukacijos, delfinų terapijos klausimais (tarp jų pranešimai „Delfinų terapijos taikymas įvairių sutrikimų turintiems vaikams“, „Delfinų terapijos tyrimų problematiškumas: patirtis ir ateities perspektyva“, „Delfinų terapija Lietuvos jūrų muziejuje“). 2013 m. N. Puteikienė parengė ir veda muziejininkams bei kultūros darbuotojams skirtą 8 valandų programą „Muziejų veiklos viešinimo ir informacijos sklaidos įgūdžių stiprinimas“.

Nuolat keldama profesinę kvalifikaciją N, Puteikienė dalyvauja įvairiuose seminaruose Lietuvoje bei užsienyje. Tarp jų seminarai „Kultūros paveldas XXI amžiuje“ Taline, „Kultūrinis turizmas: kaip atskleisti  kultūros paveldo vertes” Londone, „Muziejų kultūros paveldo globos strategija Vokietijoje. Edukacinių programų organizavimas“, Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos tarpkultūrinės psichologijos mokyklos seminaras.