„Trimito“ įspūdžiai iš Tarptautinio festivalio „Musikparade“ Vokietijoje

Publikuota: 2014-02-04 Autorius: MB inf.
„Trimito“ įspūdžiai iš Tarptautinio festivalio „Musikparade“ Vokietijoje

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ grįžo iš kasmet Vokietijoje vykstančio garsiausio tarptautinio pučiamųjų orkestrų festivalio „Musikparade 2014“.

Sausio 31 – vasario 2 dienomis kolektyvas kartu su merginų choreografine grupe didžiosiose Leipcigo, Magdeburgo ir Oberhauzeno arenose pristatė specialiai šių metų festivaliui naujai paruoštą muzikinę programą su marširavimo elementais ir sukurtomis išskirtinėmis šokių kompozicijomis, kurias parengė vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis ir choreografė Lilija Bernatavičienė.

Tarptautinis festivalis „Musikparade“ – įspūdingas karinių ir pučiamųjų orkestrų šou spektaklis į kurį susirenka tūkstančiai žiūrovų. Nuo sausio iki balandžio mėnesio muzikinis paradas nusidriekia bene per visą Vokietiją.

Šiemet festivalyje dalyvavo ir aukščiausio lygio muzikinį profesionalumą demonstravo reprezentaciniai kolektyvai iš įvairių Europos šalių: Prancūzijos, Olandijos, Lenkijos, Ukrainos, Čekijos, Italijos ir kt. Pirmą kartą viešėjo pučiamųjų orkestras iš Kinijos, nustebinęs įspūdinga muzika, šokių kompozicijomis, apranga ir detalėmis – vėduoklėmis. Didžiausiame muzikiniame parade gausiai arenose susirinkusiems žiūrovams skambėjo populiarūs ir dar negirdėti maršai, klasikinė ir modernioji muzika. Taip pat renginyje buvo galima išvysti išradingos ir išskirtinės choreografijos, įspūdinga apranga atrodančių dalyvių, fejerverkų, muzikos ir šviesų paletės.

Festivalyje „Musikparade 2014“ „Trimito“ orkestras pasirodė jau nebe pirmą kartą, tačiau ir šiais metais Vokietijos publikos gausūs aplodismentai suteikė daug šiltų emocijų, naujos patirties - tai puikus šio kolektyvo veiklos įrodymas.

Komentarai