Geriausia televizijos pokalbių laida – „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“

Publikuota: 2019-04-28 Autorius: Mb.info
Geriausia televizijos pokalbių laida – „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) tradicinį geriausių radijo ir televizijos laidų konkursą „Pragiedruliai“ šiemet skelbė jau septynioliktą kartą.

Organizuodama šį konkursą LRTK siekia paskatinti kūrėjus kurti kokybiškesnio ir įvairesnio turinio radijo ir televizijos laidas, todėl ir vertino jas atsižvelgdama į jų aktualumą, išliekamąją ir meninę vertę, originalumą, poveikį ugdant kultūrines, bendražmogiškąsias, pilietines ir estetines vertybes bei darbo profesionalumą ir kūrybiškumą.

LRTK taip pat siekia, kad šis konkursas taptų Lietuvos valstybei ir jos kultūrai reikšmingu renginiu, o apdovanojimas šiame konkurse laidų kūrėjams – reikšmingu įvertinimu.

Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti originaliais diplomais, kuriuos kūrė grafikas Egidijus Rudinskas bei piniginiais prizais.

Geriausia televizijos pokalbių laida – „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“ (konkursui buvo pateikti interviu su mega žvaigžde Andrea Bocelli, su pasaulinio garso režisieriumi Eimuntu Nekrošiumi ir su smuiko mega žvaigžde Nigel Kennedy), autorė Dr. Nomeda Kazlaus, transliuota per „LRT PLIUS“.

Vertinimo komisiją šiais metais sudarė LRTK nariai: vertinimo komisijos pirmininkas, ryšių su visuomene specialistas Ričardas Slapšys, poetas, vertėjas Antanas Jonynas, poetė Dalia Teišerskytė, Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus valdybos narys Vidas Mačiulis, teatro ir kino aktorius, režisierius Algis Matulionis, politologas, VU TSPMI dėstytojas Laurynas Jonavičius, žurnalistė Liudvika Pociūnienė, žurnalistas, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, politologas Vincentas Vobolevičius.

E. Genio nuotraukos

Susiję nariai

(Kazlauskaitė) Nomeda Kazlaus

(Kazlauskaitė) Nomeda Kazlaus

Operos solistė

Komentarai