JAU PASIBAIGĖ BIRŠTONO VASAROS MENŲ AKADEMIJA

Publikuota: 2014-08-26 Autorius: MB inf.
JAU PASIBAIGĖ BIRŠTONO VASAROS MENŲ AKADEMIJA

 

Rugpjūčio 1 dieną prasidėjo, o 10 dieną pasibaigė Birštono vasaros menų akademijos 2014 metų renginiai. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, dar pernai įsipareigojusi globoti renginį, neslepia, kad džiaugiasi ir didžiuojasi šiuo unikaliu Birštono savivaldybės, Lietuvos muzikų sąjungos ir Vytauto Didžiojo universiteto organizuojamu bendru projektu. Birštono vasaros menų akademija vyksta jaukiame, savo nepakartojama gamta ir kultūrinio gyvenimo stiliumi išsiskiriančiame Lietuvos kurorte. "Manau, kad Muzikų sąjungos renginiai Birštone dar labiau pagilins muzikines bei kultūrines tradicijas ir kurortas toliau bus tarptautinio lygio muzikos sklaidos vieta, sulaukiančia kultūros, meno, muzikos gerbėjų iš Lietuvos ir užsienio", - neabejoja merė, linkėdama projekto partneriams sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų, Menų akademijos dalyviams – kūrybinio įkvėpimo ir profesinio tobulėjimo, o išskirtinių koncertų lankytojams ir Birštono svečiams – užburiančios muzikos ir nepakartojamų akimirkų.

 

 

Mieli akademijos dalyviai, pedagogai, svečiai!

Džiaugiuosi, kad praėjusiais metais sėkmingai pradėtas unikalus projektas „Birštono vasaros menų akademija“ tęsiamas ir šiemet. Malonu, kad graži iniciatyva, sulaukusi didžiulio Birštono gyventojų ir svečių dėmesio, plečia savo veiklą – šiemet į meistriškumo kursus atvyks dar daugiau jaunųjų atlikėjų ir dėstytojų iš Lietuvos ir užsienio. Net dešimt dienų besitęsianti meistriškumo programa užburs Birštono kurortą profesionalia ir kokybiška muzika.

Tikiu, kad muzikos profesionalų pamokos padės jauniesiems menininkams subręsti, įgyti naudingos patirties, paskatins juos tobulėti, o nuotaikingi meistrų ir jaunųjų atlikėjų koncertai džiugins kurorto gyventojus, svečius, kurs vasarišką, pakilią ir džiaugsmingą kurorto nuotaiką.

Akademijos dalyviams linkiu kūrybinio įkvėpimo, gerų emocijų ir įsimintinų koncertų. Dėkoju už bendradarbiavimą projekto organizatoriams ir partneriams: Lietuvos muzikų sąjungai, Vytauto Didžiojo universitetui, sanatorijai „Eglė“, Birštono kultūros centrui ir meno mokyklai, dėstytojams ir svečiams už tai, kad puoselėja profesionaliosios muzikos tradicijas ir puošia Birštono kultūrinį gyvenimą.

 

Projekto „Birštono vasaros menų akademija“ globėja

Birštono savivaldybės merė

Nijolė Dirginčienė

 

 

 

RENGINIO ANONSAI IR SKLAIDA

 

 

Mes eteryje

2014-08-04 LRT laida PANORAMA

Nuo 7:27 minutės

2014-08-01 LRT laida "Ryto allegro"

Nuo 51:34 minutės

Delfi rašo1

 

 

Birštono vasaros menų akademijoje – profesionalūs kursai,

koncertai ir interaktyvus muzikinis teatras

2014.07.28, Birštono savivaldybės ir Lietuvos muzikų sąjungos informacija 

Rugpjūčio 1–10 dienomis Birštono kurorte rengiama jau antroji edukacinė interpretacijos meistriškumo programa „Birštono vasaros menų akademija“. Sėkmingai startavęs, daug žiniasklaidos, Birštono gyventojų ir svečių dėmesio sulaukęs projektas plečia savo veiklą. Šiais metais net dešimt dienų besitęsiančių meistriškumo kursų metu vyks publikai atviri užsiėmimai, paskaitos, vakariniai koncertai, susitikimai ir diskusijos, kuriuose dalyvaus dar daugiau aukštųjų mokyklų, universitetų, gimnazijų, meno mokyklų moksleivių, studentų ir studijas baigusių atlikėjų.

„Į renginius laukiame atvykstant ne tik aktyviųjų dalyvių, bet ir pasyviųjų stebėtojų iš užsienio bei visos Lietuvos. Šiais metais projektas bus papildytas interaktyviais scenos judesio, teatralizuotų programų ruošimo, vadybos, viešųjų ryšių praktiniais užsiėmimais ir paskaitomis. Laukiame atvykstant ir svečių, su kuriais ruošiamės pokalbiams-susitikimams teatrališkumo muzikoje tema. Tai kompozitorius ir džiazo pianistas Viačeslavas Ganelinas (Izraelis, Lietuva), dirigentas Modestas Pitrėnas ir dainininkas Almas Švilpa (Vokietija, Lietuva). Dar viena šių metų naujiena – „Vakaro serenados“ sanatorijoje „Eglė“, skirtos mūsų renginių dėl judėjimo negalios pasiekti negalintiems sanatorijos gyventojams“ , – teigė Birštono vasaros menų akademijos sumanytoja ir organizatorė, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė.

Antrą kartą rengiamus Birštono vasaros menų akademijos  kursus ves tarptautinį pripažinimą pelnę atlikėjai-pedagogai: Jerome Lowenthal  (fortepijonas, JAV), Vladimiras Prudnikovas (vokalas, Lietuva),  Gabrielius Alekna  (fortepijonas, JAV - Lietuva), Nijolė Ralytė (koncertmeisterio praktika, Lietuva), Audronė Žigaitytė (kompozicija, Lietuva), Simona Marija Šimulynaitė (scenos judesys ir režisūra, Lietuva) muzikos ir teatro akademija, Nika Puteikienė (viešieji ryšiai, Lietuva).

Birštono kultūrinė infrastruktūra ir gamtos grožis – puikios sąlygos kūrybiniam darbui, profesiniam tobulėjimui ir įkvepiančiam bendravimui. Birštono vasaros menų akademijos meistriškumo kursai vyks Birštono kultūros centre, Kurhauze, Birštono menų mokykloje, sanatorijoje „Eglė“ ir lauko paviljone prie Nemuno. Kurorto gyventojai ir svečiai galės ne tik dalyvauti akademijos dalyvių bei pedagogų profesionalų koncertuose Birštono kurhauze, Kultūros centre, bet ir lankytis atvirose paskaitose, kursuose, susitikimuose su akademijos dėstytojais ir svečiais.

Birštono vasaros menų akademijos renginių globėja, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė džiaugiasi, kad pernai metais sėkmingai pradėtas unikalus projektas tęsiamas ir šiemet: „Tikiu, kad vykstantys užsiėmimai, muzikos profesionalų pamokos padės jauniesiems muzikams subręsti, įgyti naudingos patirties, paskatins juos tobulėti, o nuotaikingi muzikos profesionalų ir jaunųjų atlikėjų koncertai džiugins kurorto gyventojus, svečius, sukurs vasarišką, pakilią ir džiaugsmingą Birštono kurorto nuotaiką.“.  

Renginį organizuoja Lietuvos muzikų sąjunga, bendradarbiaujanti su Birštono savivaldybe, Birštono kultūros centru ir meno mokykla, sanatorija „Eglė“ bei Vytauto Didžiojo universitetu.

    

 

 

Birštono aritmetika

2014.07.28, MB inf.

Rugpjūčio 1 dieną į Birštoną atvyksta 14 jaunųjų pianistų, 9 jaunieji dainininkai, 2 pianistai koncertmeisteriai ir 21 muzikos absolventas, teatralizuotų koncertų ciklo „Tarp natų“ dalyvis. Su jais dirbs 7 pedagogai, o susitikimuose dalyvaus ir paskaitas skaitys 6 svečiai. Ciklo "Tarp natų" kūrybinę pastatymų grupę sudaro 8 jaunieji kostiumų dailininkai, scenografai, videoinstaliacijų kūrėjai, šokėjos ir fotografas. Organizatoriams talkins 6 savanoriai talkininkai.

Klausimas: kiek Birštono vasaros menų akademijos dalyvių atvyksta į Birštoną?

Atsakymas: jeigu suskaičiavote 73, tai klystate! Į Birštoną per 10 dienų atvyks arba renginiuose dalyvaus nesuskaičiuojamas dalyvių skaičius! Visi renginiai, paskaitos, susitikimai ir užsiėmimai atviri.

Tad laukiame ir tavęs!

 

 

Birštono vasaros menų akademija kurs muzikinį teatrą kitaip

2014-07-23 / 09:21 — Raminta Levandraitytė, LRT.lt 

Antrą kartą vyksiančioje Birštono vasaros menų akademijoje jauni atlikėjai klasikinės muzikos kūrinius atliks teatralizuotai ir scenoje sujungs muziką, judesį, scenografiją ir kostiumus.  „Mėginsime surasti kelią, kad ir jaunam žmogui, įpratusiam prie judesio kupino populiariosios muzikos atlikimo, būtų pakankamai regimojo efekto, kuris praturtintų skambėjimą“, – sako renginio organizatorė muzikologė Audronė Žigaitytė.

Meistriškumo kursų programai „Tarp natų“ įgyvendinti A. Žigaitytė pakvietė režisierę Mariją Simoną Šimulynaitę, kuri subūrė dešimties jaunų muzikos atlikėjų komandą, Baltijos baleto teatro šokėjas, scenografus ir kostiumų dizainerius. Šių kursų metu dalyviai paruoš šešis projektus – teatralizuotus muzikinius spektaklius, kuriuose, režisierės žodžiais, muzikos atlikimui bus suteiktas vizualus dėmuo.

„Tai, ką darome dabar, – projektų koordinacija, režisūra ir choreografija, yra mažas žingsnis kryptimi, kuria jau seniai turėtų eiti muzikinis pasaulis“, – teigia režisierė. Anot jos, užsienyje muzikos performatyvumas skatinamas aktyviai, o Lietuvoje – labai retas. „Jei ir yra bandoma, tai muzikantas atskirai groja, o aktorius ar šokėjas vienas šoka“, – sako M. S. Šimulynaitė. Projekto metu bus stengiamasi sukurti vientisus pasirodymus, prijungiant muzikantus ir šokėjus.

Režisierė neketina atliekamo kūrinio siužeto vaizduoti tiesiogiai. „Nebūtina atliekant „Madrigalą Donelaičiui“ avėti vyžų. Stengiuosi užčiuopti momentą tarp natų: kas, be atlikimo, užrašyta partitūroje, kokia muzikos dvasia, kaip išversti emocinę muzikos pusę į vizualinį, veiksmo reiškinį“, – aiškina ji. Pavyzdžiui, „Karo ir muzikos“ projektas bus atliekamas per Lietuvos kariuomenės prizmę, „Arfos Glissando“ pasirodyme – bandoma atskleisti šalto ledo, krištolo formą.

 

Dešimt dienų truksiančiuose meistriškumo kursuose dalyvaus 15–35 metų muzikantai: meno mokyklų moksleiviai, studentai ir absolventai, baigę Lietuvos ir užsienio aukštąsias mokyklas.

M. S. Šimulynaitė teigia, kad skirtumas tarp užsienyje ir Lietuvoje studijavusių atlikėjų yra ryškus. „Jauni atlikėjai [...] yra paslankūs, laisviau atsiduoda žaidimui. O būna, kad ir 28-erių metų, jaunas atlikėjas bijo eksperimentuoti, sako – nežinau, kaip man dabar pasikasyti nugarą smičiumi grojant Bachą. Manęs akademijoje nemokė vaidinti – mokė groti smuiku!“ – muzikantų susikaustymu stebisi režisierė. Anot jos, šią stagnaciją laužyti nėra lengva.

Meistriškumo kursų organizatorė muzikologė A. Žigaitytė mano, kad šiandien talentingų, puikiai grojančių Lietuvos muzikantų koncertuose dažnai pradingsta natose užfiksuota muzikinė retorika. „Jeigu muzikos vien klausome, šią retoriką galime pajusti, tačiau koncertų salėse nėra dialogo tarp atlikėjų, tiesioginio žmogaus dalyvavimo, visu kūnu atliekamo instrumento valdymo“, – teigia ji.

Atlikėjai projektui „Tarp natų“ buvo atrinkti konkurse. Iš 37 kolektyvų, pasiūliusių savo programas, pakviesti šeši. Pasak A. Žigaitytės, paprastai koncertines programas muzikantai sudaro atsitiktiniu būdu, o kūriniai neturi bendros koncepcijos ir dramaturgijos. Anot jos, Birštono vasaros menų akademija šiai rutinai priešinasi. „Juokaujama, kad koncertų programos sudaromos pagal formulę „Brahms, Čeikovsky i Litovski“ – būtinai turi būti rusiškas, vokiškas ir lietuviškas kūrinys. Ir šis kratinys – jau koncertas“, – sako muzikologė. 

A. Žigaitytės nuomone, dėl vizualumo trūkumo klasikinės muzikos koncertuose nedaugėja jaunų klausytojų. „Mėginsime surasti kelią, kad ir jaunam žmogui, įpratusiam prie judesio kupino populiariosios muzikos atlikimo, būtų pakankamai regimojo efekto, kuris praturtintų skambėjimą“, – teigia ji.

Antroji Birštono vasaros menų akademija vyks rugpjūčio 1–11 dienomis. Be programos „Tarp natų“, vyks dar dveji meistriškumo kursai: Vladimiro Prudnikovo dainavimo ir Jerome`o Lowenthalio bei Gabrieliaus Aleknos fortepijono programos. Vyks atviri susitikimai ir paskaitos, diskusijos, vakariniai koncertai, į kuriuos kviečiami atvykti ir pasyvūs dalyviai – Birštono gyventojai ir svečiai.

Renginį organizuoja Lietuvos muzikų sąjunga, bendradarbiaujanti su Birštono savivaldybe, Birštono kultūros centru ir meno mokykla, sanatorija „Eglė“ ir Vytauto Didžiojo universitetu.

 

2014 metų BVMA pedagogai

 

Jerome Lowenthalis   fortepijonas/ Juilliardo aukštosios muzikos mokykla profesorius (JAV)

Vladimiras Prudnikovas   vokalas / Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademija ir LMTA

Gabrielius Alekna   fortepijonas / Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademija (JAV - Lietuva)

Nijolė Ralytė koncertmeisterio praktika / Lietuvos muzikos ir teatro akademija

Audronė Žigaitytė kompozicija / Lietuvos muzikos ir teatro akademija

Simona Marija Šimulynaitė scenos judesys ir režisūra / Lietuvos muzikos ir teatro akademija

Nika Puteikienė viešieji ryšiai

 

2014 metų BVMA svečiai

 

Viačeslavas Ganelinas (Izraelis – Lietuva; džiazas, kompozicija),

Arkadijus Gotesmanas (džiazas, mušamieji),

dirigentas Modestas Pitrėnas,

operos solistė Ieva Prudnikovaitė

operos solistas Almas Švilpa (Vokietija – Lietuva),

muzikologė Vera Badjanova

 

Pastatymų grupė

Paulina Nešukaitytė ir Vita Eidimtaitė (scenografija),

Simona Finkelšteinaitė (kostiumų dailininkė),

Pijus Balkaitis ir Kazimieras Šalčiūnas (video instaliacija),

Irina Nazarenko ir Vesta Gineitytė (šokis),

Martynas Aleksa (meninė fotografija)

 

BIRŠTONO VASAROS MENŲ AKADEMIJOS RENGINIAI

 

Dalyvauja: BVMA 2014 aktyvieji dalyviai

Muzikinio ciklo „Tarp natų“ dalyviai

Lietuvos muzikų sąjungos nariai

 

Rugpjūčio 1 d., penktadienis

12–15 val. Kultūros centras. Atvykimas ir BVMA dalyvių registracija

15.30 val. Kultūros centras. Susitikimas su BVMA pedagogais

 

 

16–19 val. Kultūros centro didžioji salė. Teatralizuotų koncertų ciklas „Tarp natų“.

Atviros repeticijos: ARFOS GLISSANDO

 

 

20 val. Kurhauzas. BVMA 2014 atidarymo koncertas, skirtas prof. Vladimiro Prudnikovo jubiliejui

Vladimiras Prudnikovas ir Ieva Prudnikovaitė, pianistė Nijolė Ralytė

 

 

Rugpjūčio 2 d., šeštadienis

10–14.30 val. Atviros meistriškumo pamokos

Kultūros centro auditorija: prof. Vladimiras Prudnikovas, Almas Švilpa, prof. Nijolė Ralytė

Menų mokyklos didžioji sale: doc. Gabrielius Alekna

 

11–14 val. ir 15–18 val. Kultūros centro didžioji salė. 

Teatralizuotų koncertų ciklas „Tarp natų“. 

Atviros repeticijos: ARFOS GLISSANDO

 

 

15.30–17.30 val. Kurhauzas. Teatrališkumas muzikoje.

Susitikimas su kompozitoriumi prof. Viačeslavu Ganelinu (Lietuva-Izraelis).

Renginio vedėja kompozitorė doc. Audronė Žigaitytė (rusų / lietuvių kalba)

 

 

20 val. Kultūros centro didžioji salė. Džiazo muzikos valanda.

Viačeslavas Ganelinas ir Arkadijus Gotesmanas

 

 

Rugpjūčio 3 d., sekmadienis

 

10–14.30 val. Atviros meistriškumo pamokos

Kultūros centro auditorija: Prof. Vladimiras Prudnikovas, Almas Švilpa, prof. Nijolė Ralytė

Menų mokyklos didžioji salė: Doc. Gabrielius Alekna

 

 

11–14 val. ir 15–19 val. Kultūros centro didžioji salė

Teatralizuotų koncertų ciklas „Tarp natų“. Atviros repeticijos

11–14 val. ARFOS GLISSANDO

15–19 val. MADRIGALAS DONELAIČIUI

 

15.30–17.30 val. Kurhauzas. Teatrališkumas muzikoje.

Susitikimas su Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu dirigentu doc. Modestu Pitrėnu. Renginio vedėja kompozitorė doc. Audronė Žigaitytė 

 

 

 

20 val. Kultūros centro didžioji salė. Teatralizuotų koncertų ciklo „Tarp natų“ programa

ARFOS GLISSANDO

 

 

Rugpjūčio 4 d., pirmadienis
 

10–14.30 val. Atviros meistriškumo pamokos

Kultūros centro auditorija: Prof. Vladimiras Prudnikovas, Almas Švilpa, prof. Nijolė Ralytė

Menų mokyklos didžioji salė: Doc. Gabrielius Alekna

 

11–14 val. ir 15–19 val. Kultūros centro didžioji salė

Teatralizuotų koncertų ciklas „Tarp natų“. Atviros repeticijos

11–14 val. MADRIGALAS DONELAIČIUI

15–17 val. PASSIONE AMOROSA

17–19 val. ROMANTINIAI PRANCŪZŲ OPEROS PERSONAŽAI  

 

 

15.30–17.30 val. Kurhauzas. Teatrališkumas muzikoje.

Susitikimas su dainininku Almu Švilpa (Lietuva / Vokietija)

Renginio vedėja kompozitorė doc. Audronė Žigaitytė

 

 

 

 

20 val. Kultūros centro didžioji salė. Teatralizuotų koncertų ciklo „Tarp natų“ programa

MADRIGALAS DONELAIČIUI

 

21.30–22 val. Vakaro serenada

Aktyvieji BVMA dalyviai

Sanatorija „Eglė“

 

Rugpjūčio 5 d., antradienis


10–14.30 val. Atviros meistriškumo pamokos

Kurhauzas: prof. Jerome Lowenthal 

Kultūros centro auditorija: Prof. Vladimiras Prudnikovas, prof. Nijolė Ralytė

Menų mokyklos didžioji salė: Doc. Gabrielius Alekna

 

10–14 val. ir 15–19 val. Kultūros centro didžioji salė

Teatralizuotų koncertų ciklas „Tarp natų“. Atviros repeticijos

10–12 val. AFFETTI MUSICALI

12–14 val. PASSIONE AMOROSA

15–17 val. ROMANTINIAI PRANCŪZŲ OPEROS PERSONAŽAI  

17–19 val. KARAS IR MUZIKA

 

15.30–17.30 val. Kultūros centras. Viešieji ryšiai su Nika Puteikiene

I d. Sėkmės istorijos analizė „Lietuvos muzikų sąjunga“:  produktas, įvaizdis, komunikavimas.

 

 

20 val. Kultūros centro didžioji salė. Teatralizuotų koncertų ciklo „Tarp natų“ programa

PASSIONE AMOROSA

 

21.30–22 val. Vakaro serenada

Aktyvieji BVMA dalyviai

Sanatorija „Eglė“

 

Rugpjūčio 6 d., trečiadienis

10–14.30 val. Atviros meistriškumo pamokos

Kurhauzas: prof. Jerome Lowenthal 

Kultūros centro auditorija: Prof. Vladimiras Prudnikovas, prof. Nijolė Ralytė

Menų mokyklos didžioji salė: Doc. Gabrielius Alekna

 

11–14 val. ir 15–19 val. Kultūros centro didžioji salė.

Teatralizuotų koncertų ciklas „Tarp natų“. Atviros repeticijos

11–14 val. ROMANTINIAI PRANCŪZŲ OPEROS PERSONAŽAI  

15–17 val. KARAS IR MUZIKA

17–19 val. AFFETTI MUSICALI

 

15.30–17.30 val. Kultūros centras. Viešieji ryšiai su Nika Puteikiene

II d. Įvaizdžio spąstai: atrodyti ar būti?

III d. Kaip parašyti apie save taip, kad norėtų perskaityti ir kiti? (Pranešimas spaudai ir jo principai)

 

20 val. Kultūros centro didžioji salė. Teatralizuotų koncertų ciklo „Tarp natų“ programa

ROMANTINIAI PRANCŪZŲ OPEROS PERSONAŽAI

 

21.30–22 val. Vakaro serenada

Aktyvieji BVMA dalyviai

Sanatorija „Eglė“

 

Rugpjūčio 7 d., ketvirtadienis

10–14.30 val. Atviros meistriškumo pamokos

Kurhauzas: prof. Jerome Lowenthal 

Kultūros centro auditorija: Prof. Vladimiras Prudnikovas, prof. Nijolė Ralytė

Menų mokyklos didžioji salė: Doc. Gabrielius Alekna

 

 

11–14 val. ir 15–19 val. Kultūros centro didžioji salė.

Teatralizuotų koncertų ciklas „Tarp natų“. Atviros repeticijos

11–14 val. KARAS IR MUZIKA

15–19 val. AFFETTI MUSICALI

 

 

15.30–17.30 val. Kultūros centras. Teatrališkumas muzikoje. Muzikologė Vera Badjanova

I d. Stanislavo Moniuškos operos „Halka“ (1848, premjera 1854) pastatymas Vilniuje

II d. lenkų muzikinio teatro „Liutnia“ veikla Vilniuje  

 

 

20 val. Kultūros centro didžioji salė. Teatralizuotų koncertų ciklo „Tarp natų“ programa

KARAS IR MUZIKA

 

21.30–22 val. Vakaro serenada

Aktyvieji BVMA dalyviai

Sanatorija „Eglė“

 

Rugpjūčio 8 d., penktadienis

10–14.30 val. Atviros meistriškumo pamokos

Kurhauzas: prof. Jerome Lowenthal 

Kultūros centro auditorija: Prof. Vladimiras Prudnikovas, prof. Nijolė Ralytė

Menų mokyklos didžioji salė: Doc. Gabrielius Alekna


 

11–14 val. ir 15–19 val. Kultūros centro didžioji salė

Teatralizuotų koncertų ciklas „Tarp natų“. Atviros repeticijos

11–14 val. AFFETTI MUSICALI

15–19 val. AFFETTI MUSICALI

 

16 val. Kurhauzas. BVMA 2014 aktyviųjų dalyvių koncertas (vokalas, fortepijonas)

20 val. Kurhauzas. BVMA 2014 aktyviųjų dalyvių koncertas (vokalas, fortepijonas)

 

21.30–22 val. Vakaro serenada

Aktyvieji BVMA dalyviai

Sanatorija „Eglė“

 

Rugpjūčio 9 d., šeštadienis

10–14.30 val. Atviros meistriškumo pamokos

Kurhauzas: prof. Jerome Lowenthal 

Kultūros centro auditorija: Prof. Vladimiras Prudnikovas, prof. Nijolė Ralytė

Menų mokyklos didžioji salė: Doc. Gabrielius Alekna


 

11–14 val. Kultūros centro didžioji salė.

Teatralizuotų koncertų ciklas „Tarp natų“. Atviros repeticijos

11–14 val. AFFETTI MUSICALI

 

 

20 val. Kultūros centro didžioji salė. Teatralizuotų koncertų ciklo „Tarp natų“ programa

AFFETTI MUSICALI

 

21.30–22 val. Vakaro serenada

Aktyvieji BVMA dalyviai

Sanatorija „Eglė“

 

 

Rugpjūčio 10 d., sekmadienis

10–14.30 val. Atviros meistriškumo pamokos

Kurhauzas: prof. Jerome Lowenthal 

Kultūros centro auditorija: Prof. Vladimiras Prudnikovas, prof. Nijolė Ralytė

Menų mokyklos didžioji salė: Doc. Gabrielius Alekna

 

17 val.  Birštono kurhauzas

BAIGIAMASIS BVMA 2014 dalyvių koncertas

 

AKTYVIEJI DALYVIAI 

PIANISTAI

1.         Artjoms Musaelovs

2.         Rytis Paulius Juškaitis           

3.         Agnė Radzevičiūtė    

4.         Kamilė Zaveckaitė    

5.         Rokas Zdanavičius    

6.         Augustinas Eidukonis

7.         Aleksandra Kolpakovaitė      

8.         Ugnius Pauliukonis    

9.         Živilė Kudirkaitė       

10.       Gabija Maknavičiūtė 

11.       Lauryna Lankutytė    

12.       Motiejus Bazaras       

13.       Benediktas Bazaras   

14.       Mykolas Bazaras        

 

DAINININKAI

1.         Žygimantas Galinis   

2.         Emilija Radvilavičiūtė          

3.         Giedrė Kelpšaitė        

4.         Evelina Baltiejūtė      

5.         Rusnė Tušlaitė           

6.         Viktorija Narvidaitė

7.         Kristina Švilpa           

8.         Evelina Pilipavičiūtė

9. Sandra Šarikovaitė

 

KONCERTMEISTERIAI

1. Evelina Pilipavičiūtė

2. Paulė Galinienė      

 

TEATRALIZUOTŲ KONCERTŲ CIKLO „TARP NATŲ“ DALYVIAI

1. Donatas Bagurskas (kontrabosas)     

2. Indrė Baikštytė (fortepijonas)

3. Ieva Baublytė (išilginė fleita, barokinė arfa)              

4. Rūta Blaškytė (fortepijonas)

5. Joana Daunytė (arfa) 

6. Vita Marija Daunytė (fleita) 

7. Domas Jakštas (violončelė) 

8. Julija Karaliūnaitė (sopranas)

9. Dovilė Kazonaitė (sopranas)

10. Rūta Lipinaitytė (smuikas) 

11. Marta Lukošiūtė (mecosopranas)

12. Vilimas Norkūnas (klavesinas)

13. Tomas Ramančiūnas (violončelė)     

14. Dainius Rudvalis (kontrabosas)

15. Tomas Šatas (violončelė)      

16. Petras Venslovas (aktorius)   

17. Rūta Vosyliūtė (barokinis vokalas)

 

Styginių kvartetas „Metis“

18. Kostas Tumosa (smuikas)     

19. Bernardas Petrauskas (smuikas)

20. Karolis Rudokas (altas)

21. Rokas Vaitkevičius (violončelė)

 

Komentarai