Jau septintą kartą startavo Birštono vasaros menų akademija

Publikuota: 2019-07-28 Autorius: Naujasis Gėlupis
Jau septintą kartą startavo Birštono vasaros menų akademija

Šį savaitgalį Birštone prasidėjo jaunus ir patyrusius muzikos mylėtojus vienijantis tarptautinis projektas - Birštono vasaros menų akademija.

Šiais metais dalyviai mokysis ne tik dainuoti, skambinti fortepijonu ir arfa, bet ir stengsis pažinti ir įminti smuiko paslaptis. Be meistriškumo pamokų, vidurdieniais vyks paskaitos, susitikimai, kurių metu bus diskutuojama su žinovais, nagrinėjami sėkmės receptai, ieškoma atsakymų į meno pasaulyje kylančius klausimus.

Organizatorė, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė prof. Audronė Žigaitytė-Nekrošienė

Vakarais Birštono gyventojus ir miesto svečius akademijos organizatoriai kvies net į du koncertus, kuriuose savo virtuoziškumą dovanos tiek scenos grandai, tiek jaunieji akademijos dalyviai. Šiais metais koncertuose galėsite išgirsti Kristian Benedikt (tenoras), Justą Čeponį (fortepijonas), Donaldą Račį (fortepijonas), Juliją Sadaukynaitę (fortepijonas), Astą Kriščiūnaitę (sopranas), Duo Lorenzen (smuikas). Savaitgalį klausytojai jau galėjo pasidžiaugti grupės „Subtilus Z“ linksmybėmis scenoje bei Gintarės Skėrytės (sopranas) ir Povilo Jaramino (fortepijonas) duetu.

Birštono vasaros menų akademijos renginiai vyks visą savaitę, o rugpjūčio 4 dieną, 18 valandą visus dalyvius, mokytojus ir žiūrovus, organizatoriai kviečia į Kurhazą, kur įvyks projekto uždarymo koncertas.

Daugiau informacijos: http://www.naujasisgelupis.lt/?p=42561

Susiję nuotraukų galerijos

BVMA 2019 3 diena

BVMA 2019 3 diena

2019-07-29

BVMA 2019 2 diena

BVMA 2019 2 diena

2019-07-28

BVMA 2019 1 diena

BVMA 2019 1 diena

2019-07-27

Komentarai