Kultūros ministrė L. Ruokytė-Jonsson susitiko su kūrybinių asociacijų atstovais

Publikuota: 2017-04-08 Autorius: MB inf.
Kultūros ministrė L. Ruokytė-Jonsson susitiko su kūrybinių asociacijų atstovais

Balandžio 7 d. Kultūros ministerijoje įvyko susitikimas su meno kūrėjų organizacijų ir kitų meno ir kultūros srityje veikiančių asociacijų nariais, kuriame buvo aptarti projektinio finansavimo ir viešųjų pirkimų įstatymo taikymo klausimai.

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonssons skatino visų meno kūrėjų organizacijų ir asociacijų nuolatinį tarpusavio bendradarbiavimą, siekiant pokyčių kultūros ir meno srityse.

„Šiandienos susitikimo tikslas – pradėti nuoseklų bendradarbiavimą ne tik su Kultūros ministerija, bet ir tarp Jūsų pačių. Reikia galvoti apie būdus ir konkrečius sprendimus, tinkamiausius viso kultūros sektoriaus asociacijų ir meno kūrėjų organizacijų narių problemų sprendimui“, – kalbėjo kultūros ministrė.

Papildomai buvo aptartas aiškesnės mokesčių sistemos kūrėjams klausimas. Susitikimo dalyviai, šiuo klausimu, buvo kviečiame teikti konkrečius siūlymus Kultūros ministerijai.

Susitikime dalyvavę meno asociacijų ir meno kūrėjų sąjungų atstovai: Lietuvos kino operatorių asociacija, Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrija, Lietuvos tautodailininkų sąjunga, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga, Lietuvos fotomenininkų sąjunga, Lietuvos architektų sąjunga, Lietuvos meno galerininkų asociacija, Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija, Valstybės teatrų asociacija, Lietuvos muzikų sąjunga, Autorių teisių kolektyvinio administravimo asociacija LATGA, Lietuvos Respublikos kino rodytojų asociacija, Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA, Lietuvos dailininkų sąjunga, Lietuvos rašytojų sąjunga, Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga, Lietuvos meno kūrėjų asociacija.

Komentarai