Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson pradeda darbą

Publikuota: 2016-12-14 Autorius: MB inf.
Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson pradeda darbą

Šiandien (2016-12-14) Lietuvos Respublikos Vyriausybės vadovas Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis Kultūros ministerijoje pristatė darbą pradedančią Kultūros ministrę Lianą Ruokytę-Jonsson.

Ministras pirmininkas, linkėdamas naujajai ministrei sėkmingo darbo, pažymėjo, kad laukia nemaži iššūkiai įgyvendinant Vyriausybės programą kultūros srityje.

„Suteiktas pasitikėjimas ir viltys, kurias puoselėja Lietuvos žmonės, įpareigoja ir uždeda didelę atsakomybę, todėl turime dirbti kartu ir sutelktai. To linkiu Kultūros ministrei, jos komandai ir ministerijos kolektyvui“, – kalbėjo Premjeras.

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson trumpai pristatė svarbiausius kriterijus, kuriais vadovausis darbe.

„Esu Kultūrą mylintis ir jai atsidavęs žmogus. Taip buvo iki šiol ir taip bus visada. Aš išgyvenu dėl visų kultūros lauko problemų, man rūpi kūrėjai, kultūros žmonės, todėl noriu padaryti viską, kad jie turėtų sąlygas kurti, oriai gyventi“, – kalbėjo Kultūros ministrė.

Kadenciją baigęs kultūros ministras Šarūnas Birutis naujajai kultūros ministrei Lianai Ruokytei-Jonsson palinkėjo sėkmingo darbo ir pasidžiaugė, kad Kultūra patikimose rankose.

Kultūros ministrę ir ją atlydėjusį Premjerą šiltai viso ministerijos kolektyvo vardu pasveikino ministerijos kancleris ir ministerijos svečias, jaunas, talentingas pianistas, Škotijos Karališkosios konservatorijos doktorantas, Paulius Rudokas, atlikęs R. Schumanno – F. Liszto  „Dedikacija“.

 

Nuotraukos autorius Saulius Gruodis

Komentarai