Muzikinio teatro iniciatyvą palaiko Klaipėdos ir Palangos miestų merai

Publikuota: 2018-12-15 Autorius: Žaneta Skersytė
Muzikinio teatro iniciatyvą palaiko Klaipėdos ir Palangos miestų merai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pasiūlymą švęsti su Johano Štrauso muzika palaiko Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Jie abu ragina pasiturinčius miestiečius aktyviai padėti bendruomenės nariams, kurie patys negalėtų sau leisti prabangos tarpušvenčiu apsilankyti Palangos koncertų salėje.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kviečia pajūrio gyventojus ne tik pačius apsilankyti gruodžio 27 d. 19 val. Palangos koncertų salėje vyksiančiame koncerte „Štrauso muzikos sūkurys“, bet ir dovanoti bilietus pensininkams, daugiavaikėms šeimoms bei neįgaliesiems. Taip koncerto atnešamas džiaugsmas taptų dvigubas.

„Kalėdos, Naujųjų sutikimai, kaip ir svarbiausios šeimyninės iškilmės, sunkiai įsivaizduojami be J. Štrauso melodijų. Jo muzika yra tapusi privalomu aukštuomenės pokylių atributu, o Štrauso valsai tarsi Siamo dvyniai suaugę su šventės sąvoka. Mano manymu, šventė be Štrauso muzikos garsų niekada nebus tikra: tik ji gali įkvėpti šventiniam dvasios polėkiui“, – tikina uostamiesčio meras V. Grubliauskas.

Jis apgailestauja, kad priešrinkiminiu laikotarpiu pats neturi galimybės dovanoti bilietų, nes tai galėtų būti traktuojama kaip rinkėjų papirkinėjimas. Tačiau V. Grubliauskas iš visos širdies palaiko Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kvietimą dovanoti bilietus į koncertus ir spektaklius sunkiau gyvenantiems bendruomenės nariams.

„Džiugu, kad būtent Klaipėdoje gimsta iniciatyvos, sudarančios galimybę apsilankyti kultūros renginiuose negalintiems sau to leisti. Puikus sumanymas, nes artėjant Kalėdoms reikia dalintis ne tik palinkėjimais, bet ir gerais darbais. Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kuria gražią tradiciją. Linkiu, kad atsirastų kuo daugiau ją palaikančių žmonių, ne tik apsilankančių renginiuose, bet ir dovanojančių tokią galimybę kitiems. Linkiu patirti dvigubą sielos puotą“, – sako V. Grubliauskas.

Palangos meras Šarūnas Vaitkus praneša, kad kurorto viešbučiai šventėms jau beveik užsakyti: „Laisvų vietų rasti vis sudėtingiau. Mane, kaip merą, tai džiugina: žmonės nedvejodami renkasi Palangą tam, kad sutiktų šventes ypatingoje pajūrio aplinkoje“, - didžiuojasi kurorto populiarumu Palangos meras.

Š. Vaitkus žada pats apsilankyti Palangos koncertų salėje vyksiančiame teatralizuotame koncerte „Štrauso muzikos sūkurys“.

„Palaikau Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro idėją dovanoti bilietus į renginius sunkiau gyvenantiems. Emocija – pati gražiausia įmanoma šventinė dovana. Dovanokime, gaukime ir džiaukimės“, – linki Š. Vaitkus.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras prieš šventes kviečia nepamiršti šalia esančiųjų – tų, kurie patys sau negalėtų leisti prabangos apsilankyti koncerte ar spektaklyje. Pajuskite dvigubą šventę žinodami, jog čia pat, toje pačioje salėje, jūsų dėmesingumo dėka sielos pakylėjimą išgyvena kitas, jums visai nepažįstamas žmogus. Jūsų nupirkti bilietai itin nudžiugintų Lietuvos samariečių bendrijos Klaipėdos skyriaus, Caritas organizacijos, senelių globos namų globotinius, miesto senjorų klubų narius.

 

Komentarai