Muzikuojančių šeimų festivalis "Gaidų pynė'2019" kviečia į baigiamąjį koncertą

Publikuota: 2019-09-12 Autorius: Aldona Juodelienė
Muzikuojančių šeimų festivalis "Gaidų pynė'2019" kviečia į baigiamąjį koncertą

Rugsėjo 22 d. (sekmadienį), 11 val., Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje (T. Kosciuškos g. 13, Vilnius) įvyks baigiamasis Ketvirtojo respublikinio muzikuojančių šeimų festivalio „Gaidų pynė'2019“ koncertas, kurio metu pasirodys daugiau kaip 20 šeimų ansamblių.

Kviečiame apsilankyti! Įėjimas nemokamas.

Festivalis „Gaidų pynė“, kurio metu scenoje kartu muzikuoja vaikai, tėvai, seneliai, kiti šeimos, giminės nariai, skirtas stiprinti šeimos reikšmės suvokimą, ugdyti šeimos narių kūrybiškumą, atgaivinti Lietuvoje namų muzikavimo tradiciją ir paskatinti šeimos narius muzikuoti drauge. Festivalio renginiai – tai unikali proga atrasti ir išgirsti nuostabias, kūrybingas Lietuvos šeimas.

Koncerte skambės įvairios sudėties ansamblių, įvairaus amžiaus jų narių atliekama skirtingų krypčių muzika – nuo tradicinio lietuvių folkloro iki džiazo, nuo klasikos perlų iki populiarių lietuviškų šlagerių. Savo pasirodymais žiūrovus džiugins muzikuojančios šeimos iš visos Lietuvos – Raseinių, Klaipėdos, Panevėžio, Kėdainių, Viduklės, Utenos, Kauno, Vilniaus. Šiemet dalyvauja ir svečiai iš užsienio – tai gausi šeima iš Rygos (Latvija), muzikavimo tradiciją šeimoje puoselėjanti ir perduodanti iš kartos į kartą.

Gražu girdėti ir matyti, kaip šeimos bendrauja scenoje, kaip mėgaujasi tuo, ką groja. Muzikuodamos jos padeda išsaugoti meilę širdyse. Ir ne tobulas kūrinio atlikimas čia svarbiausia, o tas buvimo kartu džiaugsmas, kuris tarsi žiedas skleidžia grožį ir šilumą visiems aplinkiniams.

Padovanokite sau ir savo šeimai puikų savaitgalį – muzikos ir pramogų rasite įvairiam skoniui. Aktyvų rugsėjo sekmadienį siūlome valandėlę tiesiog atsikvėpti, pabūti su muzika ir smagiai muzikuojančiomis šeimomis. Šalia daugybės kitų dabar vykstančių visuomeninių, kultūrinių, meninių renginių, šis, vyksiantis jaukioje mokyklos koncertų salėje, turi vieną ryškų šalutinį poveikį – galite užsikrėsti noru muzikuoti šeimoje.

„Muzikuojančių šeimų festivalį „Gaidų pynė“ organizuoja Šv. Kazimiero ordinas. Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba.

Maloniai kviečiame!

Komentarai