Šią savaitę spaudoje: LVSO, T.Odell, T.Sinickis ir dar kartą apie 2018-uosius

Publikuota: 2019-02-03 Autorius: „Apie muziką“ inf.
Šią savaitę spaudoje: LVSO, T.Odell, T.Sinickis ir dar kartą apie 2018-uosius

Populiariausia savaitės tema – Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro 30-asis gimtadienis (rašė: žurnalistės Violeta Beconienė, Monika Gimbutaitė, Asta Andrikonytė, Austė Radziūnaitė, Monika Petrulienė su Audra Aviziūte ir orkestro vadybininkė reklamai Ieva Bačiulionytė).

Gimtadienį (jau 85-ąjį) šią savaitę taip pat atšventė kompozitorius Algimantas Raudonikis (praneša Margarita Alper), o Mindaugas Klusas tęsia kompozitoriaus Eduardo Balsio šimtmečio temą. 

Vėliau pasirodę tekstai – matyt ilgiau brandinti. Tokį įspūdį sustiprina Aivaro Dočkaus parengta skambiausių 2018-ųjų metų albumų apžvalga bei Dainos Dubauskaitės ir Emilijos Visockaitės nuomonės apie ryškiausius praėjusių metų lietuviškos muzikos įvykius (bei jų vertinimus).

Iš įvykusių koncertų daugiausia autorių dėmesio sulaukė užsienio atlikėjų apsilankymai: Tom Odell (įspūdžiais pasidalino: Rūta Giniūnaitė, Evelina Bondar ir Lukas Šniolis) bei „The Tiger Lillies“ (aprašė: Vladas Burokas, Aistė Meidutė). O iš vietinių atlikėjų populiariausias – Tomas Sinickis (jam savo tekstus dedikavo: Eimantė Juršėnaitė, Jurgita Kviliūnaitė ir Ramūnas Zilnys).

Daugiausia (net šešis) tekstus apie muziką šią savaitę paskelbė vienas iš rytoj 8-ąjį gimtadienį švęsiančio portalo manoMUZIKA.lt įkūrėjų – Liudas Zakarevičius. Nuo jo nedaug atsiliko ilgesnius tekstus rašę Eimantė Juršėnaitė ir Ramūnas Zilnys (po keturis).

Apiemuzika.lt FB puslapyje kasdien dalinsimės šiais ir kitais tekstais iš 5-ojo savaitraščio numerio.

Komentarai