Šią savaitę spaudoje: operų premjeros, diskusijos muzikos salėje ir TV projektų finalai

Publikuota: 2019-02-24 Autorius: „Apie muziką“ inf.
Šią savaitę spaudoje: operų premjeros, diskusijos muzikos salėje ir TV projektų finalai

Savaitės premjeros: muzikologė Janina Stankevičienė apie operetę „Silva“ Kaune, kultūros apžvalgininkė Asta Andrikonytė apie operą „Pikų dama“ Vilniuje ir „Turandot“ anonsas (parašė LNOBT atstovė spaudai Renata Baltrušaitytė). Kaip FB žinutėje pastebėjo „Muzikos barų“ redaktorė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė, kai kurie anonsuoti „Pikų damos“ solistai nepasirodė visuose spektaklio sąstatuose. Būkime atidūs.

Vasarį apie muziką pasaulyje debiutuojančios Indrės Česnauskaitės reportažas apie „Klipvid“nugalėtojus buvo išspausdintas bent trijuose leidiniuose (ir tapo turbūt plačiausiai paskelbtu autoriniu tekstu bent jau per paskutinius 12 mėnesių), o štai apie šiandien vyksiantį TV projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalą autorinių tekstų dar neradome. Apie vakarykštį „Eurovizijos“ finalą ir pasiruošimą jam rašė daugelis: Viktorija Juškauskaitė, Gertrūda Stripeikytė, Eimantė Juršėnaitė, Karolina Panto, Karolina Marcinkevičiūtė, Lukas Šniolis ir muzikos apžvalgininkas, Vilniaus knygų mugės Muzikos salės diskusijų ir koncertų vedėjas bei nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos komisijos pirmininkas Ramūnas Zilnys.

Dėkoju Mindaugui Peleckiui už papildytą savaitraščio šaltinių sąrašą. Maloniai laukiame kitų pasiūlymų ir pageidavimų. Platesnė informacija skelbiama svetainėje apiemuzika.lt

Susiję nariai

Audronė Žigaitytė-Nekrošienė

Audronė Žigaitytė-Nekrošienė

Kompozitorė, profesorė, muzikos kritikė ir apžvalgininkė (muzikos žurnalistė), muzikos meno ir mokslo žurnalo "Muzikos barai" leidėja ir redaktorė, leidėja (kompaktinės plokštelės, knygos), organizatorė (vadybininkė, prodiuserė)

Komentarai