Šią savaitę spaudoje: V. Kernagis, P. Domingo ir „Grammy“ rezultatai

Publikuota: 2019-02-17 Autorius: „Apie muziką“ inf.
Šią savaitę spaudoje: V. Kernagis, P. Domingo ir „Grammy“ rezultatai

Šią savaitę didžiausio tekstų autorių dėmesio sulaukę muzikiniai reiškiniai: trečiosios V. Kernagio vinilinės plokštelės „Maža išpažintis“ pristatymas (aprašė Laisvė Radzevičienė, Ramūnas Zilnys ir Toma Vidugirytė), tenoro P. Domingo viešnagė Lietuvoje (Asta Andrikonytė, Ramūnas Zilnys, Beatričė Laurinavičienė, Kotryna Dagenytė ir Iveta Skliutaitė) bei

„Grammy“ apdovanojimai Los Andžele (apžvelgė Beatričė Laurinavičienė, Liudas Zakarevičius, Neringa Šarmavičiūtė ir Dalia Daškevičiūtė). Praėjusią savaitę paskubėjome pranešti apie garso režisierių V. ir A. Kerų laimėjimą. Deja iš nominuotų į apdovanotų sąrašą jiems pereiti nepavyko. Pasidžiaugti galime apdovanojimą gavusio latvio A. Nelsono diriguojamo Bostono simfoninio orkestro sėkme (pranešė BNS).

Taip pat pasirodė bent penkių (keturi jų skirti svečių iš užsienio) populiariosios muzikos koncertų įspūdžiai (pasidalino Aušra Pilaitienė, Domininkas Kunčinas, Martynas Jurkevičius, Margarita Sargautytė ir Vladas Burokas) bei viena (neįskaitant poros Kauno žurnalisčių karštų reportažų iš P. Domingo koncerto) akademinės muzikos recenzija iš „Prototype“ festivalio Niujorke (vertino Gražina Montvidaitė).

Šią savaitę daugiausiai tekstų apie muziką paskelbė Domininkas Kunčinas ir Beatričė Laurinavičienė (po tris) bei nepralenkiamieji Ramūnas Zilnys ir Gertrūda Stripeikytė bei Liudas Zakarevičius (bent keturis ir bent po šešis).

Platesnė informacija skelbiama svetainėje apiemuzika.lt

Komentarai