Spalio 1-oji - MUZIKOS BARŲ gimimo diena!

Publikuota: 2018-10-01 Autorius: Mb.info
Spalio 1-oji - MUZIKOS BARŲ gimimo diena!

Šiandien, spalio 1 dieną, muzikos meno ir mokslo leidinio „MUZIKOS BARAI“ gimimo diena: 1931 metais būtent spalio 1 dieną pasirodė pirmasis „MUZIKOS BARŲ“ numeris.

Atkurtos Lietuvos 100-mečio akistatoje dar ir dar kartą mėginkime suprasti, kodėl jaunai, visa ko stokojančiai valstybei (o gal tiksliau - jos vadovams bei meno ir kultūros žmonėms) taip rūpėjo turėti savo teatrą, savo radiją, savo kultūros leidinius ir mokymo įstaigas...

Šiandien, kviesdama „MUZIKOS BARŲ“ bičiulius bent mintimis pabūti su leidiniu, galbūt, pavartyti naujausius numerius, o gal pasklaidyti knygų lentynose sukauptą leidinio archyvą ar https://www.muzikusajunga.lt/leidiniai puslapiuose pozicionuojamus skaitmeninius žurnalus nuo pat 1931 metų, drauge noriu kviesti ir pamąstyti: o kas nutiktų, jeigu staiga neliktų „MUZIKOS BARŲ“? - Ogi nieko nenutiktų, - tarsi girdžiu atsakymą tų, kurie leidinio dar nevartė...

Todėl būtent juos kviečiu kuo skubiau jį pavartyti ir atsakyti į paprastą vieną vienintelį klausimą: o kur dar jūs rasite tokią plačią visko, kas vyksta Lietuvoje su muzika (per muzikos vardiklį) panoramą? Kur dar Jūs rasite ne tik Vilniaus, bet ir Kauno, Klaipėdos, Biržų, Alytaus ir Birštono... ir dar daugybės kitų miestų ir miestelių žmones, dirbančius muzikos srityse?... Kur dar Jūs rasite sutariančius visus muzikos žanrus ir stilius, jaunimą ir vyresnės kartos muzikus, pasaulyje Lietuvą garsinančius ir Lietuvoje dirbančius atlikėjus ir kūrėjus?.. Kur dar Jūs rasite pasaulio muzikus ir muzikos reiškinius aptariamus Lietuvos kontekste?..

Apie viską, kas tikrai yra gerai, žino „MUZIKOS BARAI“!!! Matyt, todėl ir Pasaulinę dieną 1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1-ąją – „MUZIKOS BARŲ“ gimimo dieną!!! Juk atsitiktinumų nebūna!

O geriausia gimtadienio dovana „MUZIKOS BARAMS“ – leidinio prenumerata 2019 metams. Ir ne tik sau – bet ir savo artimiesiems, vaikams ir bičiuliams, mokiniams ir mokytojams.

Prenumeruosite „MUZIKOS BARUS“- dovanas gausite visus metus!

Geriausių Lietuvos atlikėjų įdomiausios programos iš Lietuvos muzikų sąjungos kolekcijos „Muzika – visiems“ pasieks jus su „MUZIKOS BARAIS“ už prenumeratos kainą.

„MUZIKOS BARAI“ - tai žurnalas muziką mylinčiai šeimai.

„MUZIKOS BARAI“ - tai Lietuvos ir pasaulio muzikos aktualijos, premjeros ir įdomiausi koncertai bei spektakliai, akademinė ir pop muzika, netikėtos pažintys ir naujai atgimstantys prisiminti verti istorijos puslapiai.

Būkite ir likite su „MUZIKOS BARAIS“!

„MUZIKOS BARUS“ 2019 metams galite prenumeruoti ir čia >>>

 

Komentarai