Tautiška giesme Lietuvą sveikina Vilniaus meras ir choras „Vilnius“

Publikuota: 2018-03-10 Autorius: MB inf.
Tautiška giesme Lietuvą sveikina Vilniaus meras ir choras „Vilnius“

Atkurtos Lietuvos šimtmečio ir 28-osios Kovo 11-osios proga Vilniaus miesto savivaldybės meras Remigijus Šimašius drauge su choru „Vilnius“ paruošė ypatingą muzikinį sveikinimą Lietuvai – Tautišką giesmę giedodami sujungė Vilnių ir vilniečius.

Kovo 11-oji – nepaprastai svarbi diena visai šaliai. 1990 metais paskelbtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas mums suteikė teises „rinktis“ ir „reikšti“. Reikšti savo nuomonę ir rinktis tą kelią, kuriuo norime eiti. Suteikė teisę ginti savo įsitikinimus ir vertybes.

„Mes esame patys stipriausi ir drąsiausi, mes atkūrėme savo nepriklausomybę. Reikia džiaugtis ja! Su Kovo 11-ąja, vilniečiai! “, – sveikino Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

„Šią, Lietuvai svarbią dieną, patriotiškumo jausmas dar labiau sustiprėja, kyla noras vėl praskleisti istorijos puslapius, prisiminti ir didžiuotis narsa, tvirtybe, kuri užkoduota kiekvieno lietuvio genuose. Iš esmės visa, kas svarbiausia, ir pasakyta mūsų valstybės himno žodžiuose“ – kalbėjo choro „Vilnius“ vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas.

Sveikinimo idėja, sujungti choro „Vilnius“ dainininkų ir Vilniaus savivaldybės darbuotojų balsus kilo neatsitiktinai. Lietuva – brangiausia, svarbiausia, mylimiausia, JI – Tėvynė, vienijanti mus visus.

Šio sveikinimo iniciatoriai – Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir didelę muzikinę patirtį sukaupęs choro „Vilnius“ vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas.

Galimybė muzikaliai pasveikinti Lietuvą sudomino gausų būrį Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojų, kurie, baigę darbą neskubėjo namo ir su malonumu įsijungė į bendrą chorą taip tapdami choro „Vilnius“ dalimi.

Nuoširdžiai giedamas valstybės himnas sujungė šventiškai nusiteikusius žmones, šiuolaikiško, urbanistinio stiliaus pastatą pripildė patriotiškumo ir pasididžiavimo emocijomis.

Susiję video galerijos

Tautiška giesmė choras „Vilnius“

Susiję nariai

Vladas Bagdonas

Vladas Bagdonas

Dainininkas, choro dirigentas, Lietuvos valstybinio choro “Vilnius” vadovas, LNOBT solistas, tarptautinių konkursų laureatas

Arturas Dambrauskas

Arturas Dambrauskas

Choro dirigentas

Komentarai