Vyrų balsai dovanos meilės balades

Publikuota: 2014-03-03 Autorius: MB inf.
Vyrų balsai dovanos meilės balades

Tarptautinė moters diena šiais metais išsitęs į visą moters savaitgalį! Kovo 9 d., sekmadienį, 16 val. Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmų koncertų salėje dailiosios lyties atstoves sveikins vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“.

2005-aisiais susibūręs unikalaus skambesio kolektyvas, kuriame visas partijas, nuo žemiausio boso iki aukščiausio soprano atlieka vyrai, yra vienintelis tokio tipo kolektyvas Lietuvoje, dainuojantis be instrumentų pritarimo tiek vokalinę, tiek instrumentinę muziką. Per savo veiklos metus „Quorum“ sukaupė didžiulį repertuarą – jame senoji muzika, pamėgtos klasikinės melodijos, populiarioji muzika ir džiazo aranžuotės, kurių autorius dažniausiai yra ansamblio  meno vadovas Vitalijus Neugasimovas. Vyrų ansamblis dažnai improvizuoja, o tai suteikia kūriniams vis naujų spalvų. Ansamblis gausios savo veiklos sąrašą šiais metais papildys dalyvavimu televizijos projekte „Chorų karai“, kuriame bus Kauno choro generolai ir chorvedžiai.

„Koncerte dainuosime labai įvairią programą, subalansuotą įvairiausiam skoniui ir dedikuotą  moterims. Tai jų šventė. Programoje bus nemažai kūrinių apie meilę, gražios, sentimentalios muzikos. Joje greta klasikos skambės populiarūs ir žinomi kūriniai. Greta senųjų madrigalų, publikai pristatysime žymių kino filmų muzikos fragmentų, taip pat grupės „The Beatles“ dainų. Žinoma, dainuosime ir savo pačių kurtų kūrinių. Viską tradiciškai atliksime a cappella, esame ištikimi šiam žanrui“ sako ansamblio meno vadovas Vitalijus Neugasimovas.
 
Šiuo metu kolektyvą sudaro šeši nariai: ansamblio meno vadovas, kontratenoras Vitalijus Neugasimovas, tenoras Marius Turlajus, baritonas Gintautas Skliutas, bosas Romanas Savickas, beatboxeris Šarūnas Navickas ir solo partijas atliekantis Dainotas Varnas.  
 
Originalių aranžuočių meistriškumas, išskirtiniai atlikėjų tembrai ir nuoširdumas kiekvienam ansamblio „Quorum“ koncertui suteikia jaukumo ir šilumos. Moteriškiausiai metų šventei žavingi, kūrybingi ir muzikalūs ansamblio vyrai parengė meilės tematika perpintą programą visiems, neabejingiems profesionaliai ir savitai atliktai muzikai ir pasigendantiems natūralumo joje.
 
Koncerto pradžia – 16 val., bilietus platina www.bilietai.lt.
 

Komentarai