Sergėjus Nakariakovas vėl Lietuvoje
Bene lemtingą savo karjerai gyvenimo etapą smuikininkė Dalia Kuznecovaitė, šiuo metu gyvenanti Paryžiuje, prisimena kaip sapną. Tuo metu dar penkiolikmetė, praėjus savaitei po koncerto Vilniaus Chodkevičių rūmuose, kurį klausė ir Mstislavas L. Rostropovičius, sulaukė paties maestro skambučio į namus. Dar po poros savaičių Daliai pranešė, kad reikia vykti į Kelną, garsiojo profesoriaus Zacharo Brono pamokas. M. L. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas lietuvaitei padengė brangias stažuotes užsienyje.
ADELĖ BALSIENĖ: Sudėtingiausias ir įspūdingiausias, be jokių abejonių, “Eglės žalčių karalienės” gimimas. Niekas negali pasakyti, kada kompozitorius pradeda kūrinį kurti. Aiški tik jo pabaigos data. “Eglės” paskutinė nata parašyta 1960-ųjų gegužės 1-ąją, su pirmaisiais anuomet tradicinio parado maršo garsais! O aš šiek tiek anksčiau (balandžio 6 dieną) pagimdžiau sūnų Audrių. Taip ir nešiojome abu - aš jo sūnų, o jis - baletą... Gegužės viduryje buvo numatyta “Eglės” premjera, tai jis tiesiog skendo išgyvenimuose ir rūpesčiuose. Nepaprastai mylėjo savo “Eglę”.
„Eglės žalčių karalienės“ dirigentas D. Geringas: įsimylėjau šią muziką
«Онегин» Чернякова живее всех живых.
„Industrija vadinkime daiktų gamybą, materialios gerovės kūrimą. Tai, kas susiję su žmogiškuoju santykiu, tegul išliks kūryba“, – Nerijus Čepulis,
„G&G Sindikatas“: „Į koncertus vežamės vis mažiau alkoholio ir vis daugiau vaistų“