Renginiai

SONIO BLIUZAS

SONIO BLIUZAS

Gruodžio 6 ir 13 d. kultūros bare „Kablys“ įvyks unikalaus džiazo spektaklio pagal J. Baldvino novelę „Sonio Bliuzas“ premjera, kurio metu Lietuvoje ir užsienyje koncertuojantys džiazo muzikantai kartu su teatro artistais kvies peržvelgti savo asmeninius prisiminimus ir iškelti klausimą: ar vieno žmogaus gyvenimo pasirinkimai gali būti teisingesni už kito? Naują spektaklį, kuriame džiazo koncertas virs prisiminimų ir vaizduotės koliažu, kuria Baltijos kamerinis operos teatras.

2017-12-06
Vincenzo Bellini. KAPULEČIAI IR MONTEKIAI, Opera

Vincenzo Bellini. KAPULEČIAI IR MONTEKIAI, Opera

2017 m. lapkričio 11 d., šeštadienį, 18.30 val. Vincenzo Bellini KAPULEČIAI IR MONTEKIAI, Opera Dirigentas Sesto Quatrini (Italija) Dainuoja Justina Gringytė, Viktorija Miškūnaitė, Carlos Cardoso (Portugalija), Liudas Mikalauskas, Žygimantas Galinis

2017-11-11
„Smuikelės giesmė“

„Smuikelės giesmė“

Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos Styginių instrumentų metodinė grupė kviečia 2017 m. spalio mėn. 12 d. 10 val. į renginį Ievos Tijūnėlienės knygelės „Smuikelės giesmė“ pristatymčą ir atvirą pamoką.

2017-10-12
Vincenzo Bellini KAPULEČIAI IR MONTEKIAI, Opera 

Vincenzo Bellini KAPULEČIAI IR MONTEKIAI, Opera 

2017 m. rugsėjo 16 d., šeštadienį, 18.30 val. Vincenzo Bellini KAPULEČIAI IR MONTEKIAI, Opera Dirigentas Sesto Quatrini (Italija) Dainuoja Viktorija Miškūnaitė, Milda Tubelytė (Vokietija), Carlos Cardoso (Portugalija), Liudas Mikalauskas, Žygimantas Galinis

2017-09-16
Vincenzo Bellini KAPULEČIAI IR MONTEKIAI, Opera 

Vincenzo Bellini KAPULEČIAI IR MONTEKIAI, Opera 

2017 m. rugsėjo 15 d., penktadienį, 18.30 val. Vincenzo Bellini KAPULEČIAI IR MONTEKIAI, Opera  NAUJOJO 98-OJO SEZONO PRADŽIAI Dirigentas Sesto Quatrini (Italija) Dainuoja Viktorija Miškūnaitė, Milda Tubelytė (Vokietija), Carlos Cardoso (Portugalija), Liudas Mikalauskas, Žygimantas Galinis

2017-09-15
Pastorello musicale

Pastorello musicale

Johanno Sebastiani (1622–1683) opera „Pastorello musicale“ 2017 m. rugsėjo 2 d., šeštadienis, 17.30–19.30 val. Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė

2017-09-02
pagal Édith Piaf, Gabriel Fauré, Maurice Ravel ir kt. muz. PIAF

pagal Édith Piaf, Gabriel Fauré, Maurice Ravel ir kt. muz. PIAF

2 veiksmų baletas Spektaklis su fonograma Choreografas Mauro Bigonzetti (Italija) Šviesų ir dekoracijų dailininkas Carlo Cerri (Italija) Šviesų dizaino bendraautoris Massimo Consoli (Italija) Kostiumų dailininkai Ugnė Tamuliūnaitė ir Mauro Bigonzetti (Italija) Choreografo asistentė Macha Daudel (Prancūzija)

2017-06-21
Operetės spektaklis “Skaniausias kokteilis”

Operetės spektaklis “Skaniausias kokteilis”

peretės spektaklis „Skaniausias kokteilis“ – tai nuostabus vakaras, kurį turėsite progą praleisti su pačiomis linksmiausiomis įvairių pasaulio operečių ištraukomis. Tai – spektaklis, kurio siužete surasite ir žavingus personažus, ir meilės trikampius, ir netikėtas intrigas. Spektaklio kūrėjai pasistengė šį operetės spektaklį paruošti taip, kad visą vakarą nuo jūsų veido nesitrauktų šypsena. Juolab, kad personažus įkūnys vieni populiariausių šių dienų dainininkų, įvairių televizijos projektų laimėtojai: ONA KOLOBOVAITĖ, užburianti nuoširdumu ir muzikalumu, LIUDAS MIKALAUSKAS, kaip visuomet, įžengs į sceną pasiruošęs atiduoti visą savo širdį, EGIDIJUS BAVIKINAS netruks įrodyt, kad jo personažai išsiskiria ypatingu gyvybingumu. Koncertui akompanuoja visos Lietuvos pamiltas televizijos projektų dirigentas, sugebantis savo humoro jausmu suteikti muzikai ypatingą spalvą – VYTAUTAS LUKOČIUS. Šis spektaklis – tai galimybė kiekvienam patirti tokius įspūdžius, kurie dar ilgai išliks Jūsų atmintyje! Laukiame Jūsų vasario 18 d. 17 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje.

2017-02-18
Pasaka be pavadinimo

Pasaka be pavadinimo

Muzikinis spektaklis vaikams Kompozitorė Nijolė SINKEVIČIŪTĖ Libreto autorius Virginijus PUPŠYS „Pasaka be pavadinimo“ – tai naujas originalus kompozitorės Nijolės Sinkevičiūtės, režisierės Eglės Miškinytės ir libreto autoriaus Virgio Pupšio kūrybinis darbas, muzikinis spektaklis vaikams apie vienybę ir tikrą draugystę. Šioje istorijoje susipažinsite su penketuku, kurį su savimi nešiojasi kiekvienas iš jūsų… Penki draugai kaip įmanydami stengsis įvykdyti jiems paskirtą užduotį – pasekti pasaką. Kokia tai pasaka? Kas tie penki draugai? Ar jiems pavyks? Visa tai sužinosite atėję į „Pasaką be pavadinimo“.

2017-01-29
Smuikininkas ant stogo

Smuikininkas ant stogo

2 veiksmų miuziklas Pagal Sholeimo Aleichemo pasakojimą, gavus specialų Arnoldo Perlo sutikimą / Libreto autorius Joseph Stein, muzikos autorius Jerry Bock, dainų tekstų autorius Sheldon Harnick Spektaklis viešai rodomas, įsigijus MTI licenciją. Spektaklyje naudojama MTI suteikta autorinė medžiaga. 421 West 54th Street, New York, NY 10019 Tel. 212-541-4684, Faks. 212-397-4684 www.MTIShows.com „Smuikininko“ muzika yra pilna aistros, temperamentinga, ypatingai sudvasinta. Joje klausytojas atpažįsta stilizuoto žydų folkloro, senų rusų romansų elementus, o šalia jų skamba tipiškos šiuolaikinės temos su būdinga ritmika, melodika ir harmonija. Daugelis miuziklo numerių tapo visuotinai pripažintais šlageriais. Tai ir jau prologe skambanti tema „Tradicija“, ir Tevjė dainelė „Jei turtingas būčiau...“, ir visų veikėjų atliekama daina „Saulė teka, saulė leidžias...“ bei kitos.

2017-01-28
Boni ir Klaidas

Boni ir Klaidas

Libreto autorius – Ivan MENCHELL, dainų tekstų – Don BLACK. Į lietuvių kalbą vertė Virginijus PUPŠYS. 2 veiksmų miuziklas Spektaklis viešai rodomas įsigijus MTI licenciją. Spektaklyje naudojama MTI suteikta autorinė medžiaga. Lietuvos teatro scenoje pirmąjį kartą pristatomas Tonio apdovanojimui nominuotas Frank Wildhorn miuziklas „Boni ir Klaidas“. Didžiosios depresijos metais niekam nežinomo mažo miestelio gyventojai Boni Parker ir Klaidas Berou tampa žymiausiais Vakarų Teksaso herojais ir Teksaso teisėsaugos košmaru.

2017-01-27
Bulvinė pasaka

Bulvinė pasaka

Daivos ČEPAUSKAITĖS libretas 2 veiksmų opera vaikams O buvo taip, kaip gyvenime, atsiprašau, tikroje pasakoje – vyko Pelių ir Bulvių karalysčių „karas dėl maisto“: išbadėjusios Pelės puolė sočiai gyvenančią Bulvių karalystę ir pagrobė į nelaisvę vienturtę Karaliaus Bulvės dukterį aikštingąją Princesę Bulvytę. Tai matė ją įsimylėjęs jaunasis Ridikėlis, jautrios širdies naivus „poetas“. Žūtbūtiniame Pelių ir Bulvių mūšyje princesę bandė išvaduoti Generolas Runkelis iš Ukrainos, kuriam Karalius Bulvė ją pažadėjo už išlaisvinimą. „Netikėtai sau pačiam“ herojumi-išvaduotoju tapo jaunasis Ridikėlis. Visi šventė pergalę. Į puotą atsitiktinai atklydo ir Baronas Makaronas iš Italijos...

2017-01-22
Šikšnosparnis

Šikšnosparnis

Libreto autoriai: Carl HAFFNER, Richard GENEE, Nikolaj ERDMAN libretas, į lietuvių kalbą vertė Antanas DRILINGA. 3 veiksmų operetė „Šikšnosparnis“ – neprilygstamoji Vienos operetės klasika Tai trečioji Strausso operetė, sukurta 1847 m. Libreto ištakose nesunku atsekti tuo metu laikytą „geltonąja“ literatūra prancūzo R. Benedixo komediją „Kalėjimas“ ir gan populiarų tam metui H. Meilhaco ir L. Halevy vodevilį „Kūčios“. K. Haffneris ir R. Genée savaip adaptavo libretą suteikdami jam nesunkiai atpažįstamą Vienos koloritą. Premjera – 2006 m. vasario 25 d., Klaipėda Trukmė ~ 3 val. 30 min.

2017-01-21
Jolanta

Jolanta

2 veiksmų opera rusų kalba Libreto autorius Modestas ČAIKOVSKIS Klaipėdoje – tarptautinė Čaikovskio operos „Jolanta“ premjera Lapkričio pabaigoje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kviečia į premjerą, kuri laikoma vienu iš pagrindinių jubiliejinio 30 sezono akcentų. Tai – Piotro Čaikovskio opera „Jolanta“. Spektaklis statomas drauge su „Zav Arte Classic Agency HB“ menininkais.

2017-01-20
Ten, kur gyvena pabaisos

Ten, kur gyvena pabaisos

Šokio spektaklis visai šeimai Kas sukasi supykusio vaiko galvoje, kai jis trinktelėjęs durimis užsidaro savo kambaryje? Kokias pabaisas iš staiga sukunkuliavusios pykčio gelmės kuria jo vaizduotė? Kuo vaiko fantazijų pasaulyje virsta tėvai, kiti šeimos nariai? Kaip pykčio vietoje atrasti patį svarbiausią iš visų dalykų – meilę?

2017-01-15

Renginių kategorijos

Kalendorius