„Kremerata Baltica“ ir A. Korobeinikovas

„Kremerata Baltica“ ir A. Korobeinikovas
Lietuvos nacionalinė filharmonija
Aušros vartų g. 5, Vilnius
19:00
2014-03-12
Trečiadienis

Programa: FRANZ SCHUBERT – Quartettsatz c-moll, D. 703 (versija orkestrui); FRYDERYK CHOPIN – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 2 f-moll, op. 21 (Y. Sharlato versija fortepijonui ir styginių orkestrui); MIECZYSŁAW WEINBERG – ANDREI PUSHKAREV – Kvintetas, op.18 (versija orkestrui)

Kovo 11 d. 18 val. Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto salėje, ir kovo 12 d. 19 val. Vilniuje, Nacionalinėje filharmonijoje, pasaulyje plačiai žinomas orkestras „Kremerata Baltica“ pristato fenomenalų rusų pianistą Andrejų Korobeinikovą. Spauda šį 28 metų atlikėją liaupsina už išskirtinį muzikalumą, intelektą ir ypatingus gebėjimus. Jis yra daugiau kaip 20-ies nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas, ovacijas jam kėlė Paryžiaus, Londono, Berlyno, Amsterdamo, Vašingtono, Tokijo, Sankt Peterburgo ir Maskvos publika. Koncertuose Lietuvoje A. Korobeinikovas skambins poetišką F. Chopino Antrąjį koncertą fortepijonui ir orkestrui, kuris labai artimas jo romantiškai prigimčiai.

Baltijos kultūros ambasadoriumi vadinamas orkestras „Kremerata Baltica“ savo kelią pradėjo 1997 m. Vilniuje. Trijų Baltijos valstybių jaunimo kolektyvas jau pelnė klausytojų simpatijas daugiau kaip 50 šalių ir 600 miestų Europoje, Amerikoje, Azijoje ir Australijoje; yra gavęs apdovanojimų už įrašus ir kūrybinę veiklą.

Šį kartą „Kremerata Baltica“ atliks Lenkijoje gimusio žydų kilmės rusų kompozitoriaus M. Weinbergo Kvintetą (orkestrui pritaikė A. Puškariovas) ir F. Schuberto nebaigto Dvyliktojo styginių kvarteto c-moll dalį Allegro assai.

Bilietai – 30, 40, 50, 70 Lt

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius

Beethovenui 250
Traviata