DŽIAZO NAKTYS: Dominykas Norkūnas ir Gediminas Stepanavičius

DŽIAZO NAKTYS: Dominykas Norkūnas ir Gediminas Stepanavičius
Muzikos svetainė
Gedimino pr. 32-2, Vilnius 01104
23:55
2024-07-19
Penktadienis
Kaina 20.00 Eur
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

Improvizaciją ir eksperimentus muzikoje mėgstantys gitaristas Dominykas Norkūnas ir multiinstrumentalistas Gediminas Stepanavičius ir šį kartą ketina publiką nustebinti, sužavėti, gal net šokiruoti.

Eksperimentinio džiazo ir roko gitaristas Dominykas Norkūnas per dvidešimt muzikavimo metų sukaupė didelę koncertinę ir kūrybinę patirtį. Išsilavinimą įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir Amsterdamo Karališkoje muzikos akademijoje. Su įvairiais pop muzikos projektais yra grojęs pop muzikos festivaliuose „Granatos Live“, „Karklė“, „Galapagai“, „Visagino Country“. Jis taip pat ir aktyvus džiazo bei šiuolaikinės eksperimentinės muzikos atlikėjas – grojo festivaliuose „Vilnius Jazz“, „Vilnius Mama Jazz“, „Peronas Noise/Punk/Jazz“, „Jauna muzika“, „Druskomanija“. Be to, jam yra tekę bendradarbiauti tarpdisciplininiuose performansuose su teatro ir šokio atstovais įvairiuose spektakliuose.

Gediminas Stepanavičius – multiinstrumentalistas, grojantis suzafonu, tūba, kontrabosu, trimitu, gyvąja elektronika pačią įvairiausią muziką – nuo akademinės klasikos ir etno- iki džiazo ištakų ir laisvųjų improvizacijų. Išsilavinimą įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (klasikinės muzikos atlikimas tūba, šiuolaikinė ir improvizacinė muzika) ir Amsterdamo Karališkoje muzikos akademijoje (džiazo muzikos atlikimas kontrabosu, gyvoji elektronika). Šiuo metu gyvena Vilniuje, aktyviai dalyvauja Lietuvos bei užsienio muzikiniame gyvenime, yra dažnas įvairių klasikinės, šiuolaikinės, improvizacinės, džiazo, pasaulio, liaudies bei populiariosos muzikos projektų dalyvis.

Susiję video įrašų galerijos

NESSUN DORMA... NIEKAS NEMIEGA...

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius