NAUJŲ IDĖJŲ KAMERINIO ORKESTRO IX-ojo SEZONO ATIDARYMO KONCERTAS

NAUJŲ IDĖJŲ KAMERINIO ORKESTRO IX-ojo SEZONO ATIDARYMO KONCERTAS
Vilniaus rotušė
Didžioji g. 31, Vilnius LT- LT-01128 LT-LT-01128
20:00
2014-10-06
Pirmadienis
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

Debiutas Leipzigo „Gewandhaus“ salėje, koncertai Dubajuje, Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Europoje – tai tik dalis ateinančio Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO sezono planų.

Kolektyvas nekeičia savo krypties ir išlaiko daug kartų užsienio spaudoje aprašytą išskirtinumą. Be natų atliekama muzika, minimalistinis judesys, jautrus ir įtaigus ryšys su publika, dizainas, emocijas stipriai veikiančios koncertų programos. Visa tai sukuria akademinei muzikai netikėtą formą, nors kolektyvo nariai – ne tik studijavę Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje, bet ir prestižinėse Europos muzikos akademijose, o kai kurie – žinomų Lietuvos muzikų dinastijų atstovai.

Jų atliekamas repertuaras – originali, bet pabrėžtinai intelektuali ir sudėtinga muzika - tik paneigia mintį, kad šiandien publikai reikia groti populiarius valsus ar operų arijas. Orkestro koncertai – tai energijos užtaisas, gebantis išjudinti, sukelti aktyvias diskusijas, bet niekada nepaliekantis abejingų.

Jau spalio 6-tą dieną Naujų idėjų kamerinis orkestras kviečia į savo iškilmingą 9 – ojo koncertų sezono atidarymo koncertą, ir žada įsimintiną muzikinę kelionę visiems susirinkusiems. Naujo sezono pradžios koncertas – spalio 6 d., 20 valandą, Vilniaus m. rotušėje (Didžioji gatvė 31). 

 

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius