Muzikos diena Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje

2017 Nr. 9–10 (476–477), MB inf.

Rugsėjo 29 d. popietę Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje buvo švenčiama tradicinė Muzikos diena. Šiemet šventė buvo ypatinga ­– skirta artėjančiam Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-mečiui. Renginio sumanytoja ir organizatorė – mokytoja Asta Kontrimienė.

Pertraukų metu erdvioje mokyklos fojė vyko nuotaikingi jaunųjų muzikantų ir jų mokytojų bendri koncertėliai, o per didžiąją pertrauką atvyko gausus būrys svečių – lopšelių-darželių „Vyturėlis“, „Nykštukas“, „Bangelė“, „Želmenėlis“, „Alksniukas“ auklėtiniai su tėveliais. Svečiai mokykloje lankėsi ne pirmą kartą, jie – tęstinio meninio projekto „Atverkime duris į muzikos pasaulį“ dalyviai. Projekto organizatorė – mokyklos direktorė Jolita Šlajienė, jo koordinatorės – direktorės pavaduotoja ugdymui Daina Šalvė ir mokytoja Genovaitė Juškevičienė.

Suskambo šventės kūrinys – lietuvių liaudies daina „Oi tu strazde, strazdeli“. Kartu su mokytojais ją atliko jaunieji mokyklos muzikantai, pritarė tautiniais drabužiais pasipuošę ir mažieji darželinukai. Visas šaunusis „choras“ nulingavo ilgais mokyklos koridoriais, skleisdamas džiaugsmingą Muzikos dienos nuotaiką.

Prenumeruokite „Muzikos barus“!