DIDŽIOJI MUZIKŲ ŠVENTĖ 2019 | Video įrašų galerija

2019 m. spalio 1 d., antradienis, 18 val.

LDK Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė

DIDŽIOJI MUZIKŲ ŠVENTĖ 2019

Pasaulinei muzikos dienai

Koncerte dalyvauja Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos ir 1-osios muzikos mokyklos, Birštono meno mokyklos moksleiviai, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai bei 2019 m. AUKSINIO DISKO laureatai: Kristianas Benediktas (tenoras), Raimondas Sviackevičius (akordeonas), Choras VILNIUS (meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas), ansamblis SUBTILU-Z: Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė, lamzdelis), Povilas Velikis (akordeonas), Dmitrijs Mihailovs (akordeonas), Vytautas Švažas (perkusija).

PROGRAMA

1. Smuikininkų ansamblis „Fiori musicali“
Mokytoja ekspertė Nijolė Prascevičienė
1- oji muzikos mokykla, koncertmeisterė Neringa Krikščiūnė.
       W. A. Mozart „Antomina“
        A. Litvinov „Perpetuum mobile“
        E. Medvedovsky „Gama-Jazz“

2. Paulius Ubartas 5 kl. (smuikas) ir Povilas Ušinskis 6 kl. (fortepijonas)
Mokytoja ekspertė Nijolė Prascevičienė ir mokytoja ekspertė Raimonda Sližienė
L. Boccherini „Menuetas“

3. Jonas Vozbutas (akordeonas) 8 kl.
Mokytoja ekspertė Marytė Markevičienė
A. Nižnik „Kryžių kalnas“

4. Jonas Vozbutas 8 kl. ir Orinta Lukauskaitė III gimn. kl. (akordeonų duetas)
Mokytoja ekspertė Marytė Markevičienė
K. W. Gluckas Furijų šokis iš op. Orfejas ir Euridikė

5. Giedra Julija Tutkutė (arfa), 6 kl.
Mokytoja Vilija Grencevičiūtė
       Bedřich Dobrodinský Gavotas
      Marcel Grandjany „The Colorado Trail: Fantaisie for Harp“, op. 28

6. Charlotte Kilch (sopranas)
Dzūkų liaudies daina „Teka, teka“

7. Birštono meno mokyklos vokalinis ansamblis
Lietuvių liaudies daina „Oi, tu strazde, strazdeli“, aranžuota Linos Kairytės

8. Kamilė Kaučikaitė (fortepijonas) IV gimn. kl.
Mokytoja ekspertė Raimonda Sližienė
S. Rachamninovas Etiudas - paveikslas op. 39 Nr. 1

9. Monika Kučinska (sopranas)
S. Moniuška. Halkos arija iš operos „Halka“

AUKSINIO DISKO LAUREATAI 2019
10. Raimondas Sviackevičius (akordeonas)
Vytautas Germanavičius „Akmenų siusita“
(Dedikuota Raimondui Sviackevičiui)

11. Choras VILNIUS, meno vadovas ir vyriausias dirigentas Artūras Dambrauskas
Vaclovas Augustinas - Cantate Domino
Donatas Zakaras - Pater noster
Vaclovas Augustinas - Great art thou, O Lord
Solistė Erika Kviatkovskaja

Dirigentas – choro “Vilnius“ meno vadovas ir vyriausias dirigentas
Artūras Dambrauskas

12. SUBTILU-Z
1. Subtilu-Z - Play Life
2. D. Mihailovs - Copy-Paste
3. R. Rančys - Būriuotojai
4. D. Pulauskas - Machine Shop

 

Galerijų kategorija

Traviata