Renginiai

DŽIAZO NAKTYS: Mindaugas STUMBRAS (gitara) ir Marius ŠINKŪNAS (vibrafonas)

DŽIAZO NAKTYS: Mindaugas STUMBRAS (gitara) ir Marius ŠINKŪNAS (vibrafonas)

Vibrafono ir gitaros duetas – nekasdienis muzikinis reiškinys ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Šie instrumentai drauge sukuria unikalų skambesį, praturtindami vienas kito spalvų paletę ir atverdami naujus garsinius klodus. Abu instrumentai savo prigimtimi yra soliniai, tačiau duete išryškėja unikalios jų savybės, ypač – netikėti tembrų sąskambiai. Programoje originalios atlikėjų kompozicijos, alsuojančios Lotynų Amerikos, flamenko ir moderniojo džiazo ritmais.  

2024-08-31
SERENADOS: Darius Mažintas, Romualdas Lukošius ir Rimantas Jurkonis (fortepijonas)

SERENADOS: Darius Mažintas, Romualdas Lukošius ir Rimantas Jurkonis (fortepijonas)

MUZIKA LAISVEI. Darius Mažintas (fortepijonas). Programoje F. Chopino ir M. K. Čiurlionio kūriniai; MUZIKINĖS IŠDAIGOS. Pianistų duetas Romualdas Lukošius ir Rimantas Jurkonis Programoje muzikinės fantazijos „Alla Rossini“, „Rondo“, „Barkarolė“, „Nuo Griego iki Tico-Tico“

2024-08-30
Basia Rubin. Žydų dainos / Jewish Songs

Basia Rubin. Žydų dainos / Jewish Songs

CD Basia Rubin. Žydų dainos / Jewish Songs by B. Rubin pristato Ekaterina Somicheva (sopranas, Vokietija) ir Ekaterina Porizko (fortepijonas, Vokietija)  

2024-08-11
DŽIAZO NAKTYS: CinAmono duo

DŽIAZO NAKTYS: CinAmono duo

CinAmono yra teatrinės atmosferos, magiško ceremonialo, įtraukiantis, įdomus ir profesionalus kolektyvas, kurio kūrybinę šerdį sudaro Lauros Budreckytės ir Vyčio Nivinsko tandemas. Dažnai jų bendros kūrybos ašimi tampa poezija, reikalaujanti išskirtinio garsyno ir sugestijos. Ryškūs būviai, ypatingos melodijos ir plačios, prireikus lengvai prasiplečiančios erdvės improvizacijai. Kadangi tai yra tikras solistų ansamblis, temų plėtojimas išauga į turtingas monologų ir pokalbių serijas, papildomas padrąsinimo ir nuostabos emocijų ženklų iš publikos.

2024-08-10
SERENADOS: DIEVUI IR ARTIMUI

SERENADOS: DIEVUI IR ARTIMUI

Dalyvauja aktorė Nomeda Bėčiūtė, Regina Marozienė (kanklės), Kristianas Benediktas (tenoras), Olga Taškinaitė (fortrepijonas). Šis vakaras skirtas kiekvienam, neabejingam poetiniam žodžiui, muzikai bei visiems žmogiškiems jausmams. Muzikos ir žodžio žaismės suvirpintomis stygomis prabyla gyvenimo filosofija, atklystanti iš praeities gelmių, kirbinanti dabartį ir viltingai žiūrinti į ateitį...

2024-08-09
DŽIAZO NAKTYS: Dominykas Norkūnas ir Gediminas Stepanavičius

DŽIAZO NAKTYS: Dominykas Norkūnas ir Gediminas Stepanavičius

Improvizaciją ir eksperimentus muzikoje mėgstantys gitaristas Dominykas Norkūnas ir multiinstrumentalistas Gediminas Stepanavičius ir šį kartą ketina publiką nustebinti, sužavėti, gal net šokiruoti.  

2024-07-20
SERENADOS: Sit Anima Cantare / Tegul siela dainuoja

SERENADOS: Sit Anima Cantare / Tegul siela dainuoja

Šį „Serenadų“ vakarą skambės įspūdingi Simonos Liamo (sopranas) ir Noros Petročenko (mecosopranas) balsai. Fortepijonu skambins Birutė Asevičiūtė. Koncerto programoje išgirsite G. Rossini, W. A. Mozarto, C. Monteverdi, G. F. Händelio, G. Verdi, G. Mahlerio, R. Strausso, V. Bellini ir J. Offenbacho nuostabiausių operų fragmentus. Vakaras žada nuostabius įspūdžius, nes šie kompozitoriai žinomi ne tik dėl savo nepakartojamos muzikos, bet ir dėl gebėjimo perteikti giliausias žmogiškas emocijas bei sielos virpesius per balso grožį. 

2024-07-19
DŽIAZO NAKTYS: Neda MALŪNAVIČIŪTĖ ir Richardas BANYS

DŽIAZO NAKTYS: Neda MALŪNAVIČIŪTĖ ir Richardas BANYS

Jaunas, talentingas, 34-erių metų džiazo pianistas RICHARDAS BANYS ir jau daugiau nei 35 metų sceninę patirtį turinti dainininkė bei fleitininkė NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ susitiko prieš dešimt metų. Abu yra džiazo trio NEDA/ LABUTIS/BANYS nariai. Tačiau abu atlikėjai mielai neria ir į kitokio žanro muziką – jie groja ne tik džiazo standartus, bet ir autorinę muziką, bei lietuvių autorių dainas, yra puikūs laiko patikrintų kūrinių interpretatoriai. „SAVAIP“ - tai Nedos ir Richardo išskirtinis bruožas. Labai gerai jausdami vienas kito nuotaikas ir emocinę būseną, Neda ir Richardas muzikuoja tarsi „vienu alsavimu“. Juos jungia graži muzikinė bendrystė, jie kalba ta pačia muzikos kalba. Jų koncertuose gali justi beprotiškai daug žaismės ir virtuoziškų improvizacijų, emocijų lavina į garsų pasaulį įtraukia ir klausytoją.

2024-07-06
SERENADOS: Paulius Anderssonas (fortepijonas)

SERENADOS: Paulius Anderssonas (fortepijonas)

Liepos 5 dieną, penktadienį, 22 valandą MUZIKOS SVETAINĖJE Paulius Anderssonas surengs solinį rečitalį, kuris neabejotinai turėtų atkreipti melomanų dėmesį. Koncerte jis atliks ambicingą programą – penkis (iš dvylikos) žymaus XIX amžiaus vengrų kompozitoriaus ir pianisto Ferenco Liszto „Transcendentinius etiudus“. Jie dar vadinami „Aukščiausio atlikimo meistriškumo etiudais“. Tai F. Liszto sukurtas etiudų ciklas, kurį jis paskyrė savo mokytojui Carlui Czerny, žinomam etiudų kūrėjui. Sakoma, kad šis Liszto ciklas yra jo meninės vizijos kvintesencija. Koncerte taip pat skambės J. S. Bacho ir J. Haydno kūriniai fortepijonui.

2024-07-05

Renginių kategorijos

Kalendorius