Žalvarinis | Video įrašų galerija

ŽALVARINIS – žymiausia Lietuvos folk roko grupė. Aštrūs gitariniai rifai, roko pulsavimas, folkloras, jo interpretacijos ir šiuolaikinių muzikos stilių sintezė, visa tai - ŽALVARINIS. Lietuviškos dainų tradicijos, ugningumas ir šiuolaikinės ne tik roko, bet ir bliuzo bei world muzikos įtakos sukuria nepamirštamą, galingą sprogstamąjį muzikinį mišinį.

Grupė susikūrė 2001 metais. Jos sudėtis laikui bėgant keitėsi, tačiau pagrindiniai nariai išliko. Dabar ŽALVARINĮ sudaro vokalistė Sigita Jonynaitė ir vokalistas - gitaristas Robertas Semeniukas, kuris taip pat yra aranžuotojas, kompozitorius, idėjinis grupės lyderis, formuojantis muzikinį kolektyvo veidą.

Grupės energija ir rokenrolinis, bliuzinis groove‘as  įsuka, išjudina visus. Todėl nenuostabu, kad grupė pasirodo įvairiuose roko muzikos festivaliuose ne tik Lietuvoje, Latvijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Estijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, gastroliavo Jungtinėse Amerikos valstijose, Kinijoje.

ŽALVARINIS nevengia eksperimentuoti, bendradarbiauti su garsiausiais roko, džiazo, folko profesionalais, geriausiais Lietuvos atlikėjais, o 2014 metais grupė sudrebino net Pasaulio Lietuvių Dainų šventę, kai savo dainas atliko kartu su jungtiniu Dainų šventės dalyvių choru.

Per penkiolika gyvavimo metų įrašyta penki muzikos albumai, grota beveik visuose Lietuvos didesniuose miestuose, dalyvauta koncertuose „Baltijos keliui“  atminti, Nepriklausomybės dienos minėjimuose Lietuvoje ir užsienyje. Grupės muzika skamba filmų garso takeliuose, radijo stotyse, televizijoje, taip pat yra įtraukta į abiturientų muzikos egzamino klausimyną.

Grupės nariai:

 Sigita Jonynaitė – vokalas 

 Robertas Semeniukas – muzikos autorius, vokalas, gitara, klavišiniai

Diskografija:

2002 m.  Žalvarinis” 

2005 m.  “Žalio vario”

2008 m. Folk‘n Rock”

2014 m. “Gyvas”

2016 m. “TEKA”

2018 m. "Einam tolyn"

2019 m.  “Geriausios dainos”

2019 m. “Švęskime laisvę”

2020 m. „Demo & Remix 2008 – 2015“

2022 m. tba

Galerijų kategorija