Muzikologų dirbtuvės

2017 Nr. 11–12 (478–479), Ignas Gudelevičius

Lapkričio 11–25 d. vykusiame V Vilniaus fortepijono festivalyje „Pakeleiviai“ pirmąkart buvo surengtos dirbtuvės jauniesiems muzikologams. Keturi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos auklėtiniai – Ignas Gudelevičius, Laura Svirskaitė, Lukrecija Stonkutė ir Ona Jarmalavičiūtė – dalyvavo festivalio baigiamojo koncerto „Į plačius vandenis“ recenzijų konkurse.
Vertinimo komisija, kurią sudarė Vilniaus fortepijono festivalio meno vadovė prof. Mūza Rubackytė, Lietuvos nacionalinės filharmonijos generalinio direktoriaus pavaduotoja Ieva Tamutytė, muzikologė, LRT radijo atstovė Jūratė Katinaitė ir „Lietuvos žinių“ kultūros žurnalistas Mindaugas Klusas, geriausia pripažino Igno Gudelevičiaus recenziją.
Prizais nugalėtoją ir visus dalyvius apdovanojo dienraštis „Lietuvos žinios“, žurnalas „IQ Life“, „LRT Klasika“ ir Muzikos meno ir mokslo žurnalas „Muzikos barai“.
Portalo lzinios.lt skaitytojai galėjo balsuoti už jiems labiausia patikusią recenziją. Daugiausia simpatijų sulaukė L. Stonkutės darbas „Pakeleivių laivai ir valtelės jau palydėti į plačius muzikos vandenis“.
Spausdiname konkurso nugalėtojo recenziją.

Klasikinės muzikos spindesys pakeleivių susitikime

Kartais gyvenimo išdaigos pateikia tokių vingiuotų takelių, apie kuriuos net ir pagalvoti nesuspėjame. Tuomet belieka ryžtingai judėti pirmyn. Pradžioje būna įdomu, tačiau po sparčių žingsnių stabtelime ir apsidairome... Kelionės ...

Trejų paskutiniųjų metų žurnalo numeriai ir straipsniai – prenumeruojami.
Prenumeruoti galite pavedimu: Sąskaitos numeris LT51 7300 0100 0245 0037
Lietuvos muzikų sąjunga, kodas 190749274
Prenumeratos kaina 12 mėn. – 18 Eur, 6 mėn – 9 Eur; 3 mėn. – 4.5 Eur
Kilus klausimams susisiekite su administracija: info@muzikusajunga.lt

Traviata