Pirmasis solinis Roberto Semeniuko albumas

2019 Nr. 9–12 (500–502), MB inf.

Gitaristo, kompozitoriaus, dainininko Roberto Semeniuko debiutinis solinis albumas „#backstagestories“ išleidžiamas dvigubos vinilinės plokštelės ir CD formatais. Albume išgirsite dvidešimt naujų instrumentinių ir vokalinių kūrinių, kuriuos įrašyti padėjo net dvidešimt trys žinomi Lietuvos atlikėjai, tarp jų Veronika Povilionienė ir Marijonas Mikutavičius.

R. Semeniukas profesionalioje muzikos scenoje pasirodo nuo 1999-ųjų. Per dvidešimt muzikinės karjeros metų kaip solo atlikėjas yra dalyvavęs daugybėje įvairių stilių muzikinių projektų Lietuvoje ir užsienyje, nemažai koncertuoja su savo įsteigta grupe „Žalvarinis“, su ja išleido ne vieną albumą. Dirba su daugeliu Lietuvoje gerai pažįstamų dainininkų, talkina jiems įrašų studijose kaip gitaristas, aranžuotojas ir prodiuseris.

„Prireikė daug metų, kad pagaliau imčiausi to, kas mane seniai viliojo – įrašyti solinį albumą, kuriame netrūktų gitaros muzikos kompozicijų ir būtų galima išgirsti mane dainuojantį, – prisipažįsta atlikėjas. – Įrašuose stengiausi savęs nevaržyti, nesprausti į vieno stiliaus rėmus, nesivaikiau madų ar šiuo metu vyraujančių standartų, tiesiog norėjau atskleisti ypatingo instrumento galimybes ir pasinerti į muziką visa širdimi ir siela. Šis debiutinis darbas yra išlauktas, ilgai brandintas, išgrynintos formos, turinio, kupinas įvairių spalvų ir nuotaikų. „#backstagestories“ – įvairios istorijos, nuotykiai, patirti pakilimai ir nuopuoliai – gyvenimo užkulisiai.“

R. Semeniukas nuoširdžiai džiaugiasi ir didžiuojasi, kad prie šio albumo prisidėjo gausus būrys profesionalių muzikantų. Tai Kastytis Sarnickas-Kastetas (G&G Sindikatas), Sigita Jonynaitė, Justė Kraujelytė, Vytautas Bikus, Aleksandras Belkinas, Tadas Žukauskas, Domas Žostautas, Jonas Lengvinas, Sergejus Makidonas, Giedrius Balčiūnas (Mr. Jumbo), Veronika Povilionienė, Marijonas Mikutavičius, Vilija Matačiūnaitė, Jonas Čepulis, Alexas Tenas, Kotryna Stasikėlė, Eglė Gadeikytė, Mantvydas Čiuplys, Paulius Jaskūnas, Kristina Morozova, Janet Ježerytė, Michailas Levinas.

Oficiali albumo išleidimo data – 2019 metų lapkričio 20-oji.

Daugiau informacijos apie pristatymus, koncertus ir kt. rasite atlikėjo svetainėje www.semeniukas.com.