BIRŠTONO VASAROS MUZIKA. Sekmadienio desertas. Dainos, kurias dainavo mama

BIRŠTONO VASAROS MUZIKA. Sekmadienio desertas. Dainos, kurias dainavo mama
Birštono kurhauzas
B. Sruogos g. 2, Birštonas LT-59209
19:00
2019-07-28
Sekmadienis
Kaina 10.00 Eur
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

SEKMADIENIO DESERTAS. Dainos, kurias dainavo mama

Gintarė SKĖRYTĖ (sopranas)
Povilas JARAMINAS (fortepijonas)

Programoje: R. Rodgers, Ch. Aznavour, M. Legrand, Z. Korepta, Z. Bružaitė ir kt.

Tikras sekmadienio desertas – kiek „lengvesnė“ dainininkės Gintarės Skerytės ir pianisto Povilo Jaramino programa „Dainos, kurias dainavo mama“. Joje skleisis abiejų atlikėjų ilgametės sceninės bičiulystės subrandintas improvizacinis talentas, dueto koncertuose žavintis gebėjimas reaguoti į mažiausius kolegos energetinius virpesius, gyvas ir išraiškingas dialogas.

Klausydamasis Gintarės ir Povilo tarsi tampi jųdviejų improvizacijų dalyviais: koncerte turi retą progą pajusti, kaip kūryba vyksta čia pat, šią akimirką.

Aksominis švelnaus tembro Gintarės balsas, lydimas jausmingo Povilo fortepijono pritarimo, abejingų nepalieka. Dainininkė žavi ypatingu muzikalumu, artistiškumu, šiluma, jos atliekami kūriniai išsiskiria melodingumu, charakterių įvairove.

Gintarė Skerytė dainuoja labai įvairių stilių muziką. Gal tam įtakos turi dainininkės interesų platumas? Juk jos repertuaro stilistinė ir žanrinė įvairovė – gana retas reiškinys tarp dainininkų. Be abejo, čia svarbus ir solistės išsilavinimas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ji baigė ne tik dainavimo, bet ir fortepijono studijas.

Povilas Jaraminas – vienas pirmųjų džiazo puoselėtojų Lietuvoje. Tačiau pianisto repertuare puikiai dera ir džiazo, ir klasikinė muzika, ilgametė scenos bendrystė jį siejo ir tebesieja su žymiausiais Lietuvos dainininkais – Virgilijumi Noreika, Irena Milkevičiūte, Giedre Kaukaite, Gehamu Grigorianu, Eduardu Kaniava, Judita Leitaite ir, žinoma, Gintare Skeryte.

***

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/5698/kurybos-metas-zvaigzdele-tu-mano-dainininke-g-skeryte

 

 

 

Susiję nariai

Povilas Jaraminas

Povilas Jaraminas

Pianistas, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos koncertmeisteris

Gintarė Skerytė

Gintarė Skerytė

Dainininkė

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius

Traviata