FANTAZIJOS fleitai ir fortepijonui

FANTAZIJOS fleitai ir fortepijonui
Muzikos svetainė
Gedimino pr. 32-2, Vilnius 01104
16:00
2023-03-18
Šeštadienis
Kaina 15.00 Eur
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

Dalyvauja Monika Ryškutė-Žimailė (fleita) ir Goda Palskytė-Mineikienė (fortepijonas)
Koncertą veda Monika Ryškutė-Žimailė

Skambės Gabrielio Fauré, Georgesʼo Hüe, Philippeʼo Gaubertʼo, Alberto Franzo Dopplerio, François Borne fantazijos fleitai ir fortepijonui. Tai – bene garsiausi fleitos repertuaro kūriniai, užburiantys spalvingumu, atveriantys vaizduotės klodus ir raginantys atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių. Koncerte bus galima ne tik klausytis puikios muzikos, bet ir susipažinti su ją kūrusiais kompozitoriais bei jaunomis atlikėjomis.

PROGRAMA

Gabriel Fauré Fantazija e-moll, op. 79
Georges Hüe Fantazija
Philippe Gaubert Fantazija
Albert Franz Doppler Vengriškoji fantazija pastoralė, op. 26
François Borne Žėrinti fantazija „Karmen“ temomis

APIE ATLIKĖJAS

Monika ir Goda drauge groti pradėjo 2018 metais – parengė teminę egzamino programą ,,Europos muzikos paletė“, ją atliko kartu su dainininke Raminta Vaicekauskaite. Konceptuali programa sudomino koncertų rengėjus ir visos trys atlikėjos buvo pakviestos koncertuoti Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje bei Kauno valstybinės filharmonijos mažojoje salėje. Po sėkmingo debiuto Monika ir Goda nusprendė savo muzikinę kelionę tęsti kartu.

Muzikės ėmėsi savarankiškai organizuoti savo koncertus. Programas ,,Nuo baroko iki šiandien“ ir ,,Pasaulio romantikos perlai“ atliko Kaune, Vilniuje, Jurbarke, Veliuonoje, Alytuje ir Kernavėje. ,,Pasaulio romantikos perlų“ kūriniai skambėjo Alytaus miesto teatre ir Kauno kultūros centre.

2020 ir 2021 metais merginos koncertavo kultūros istorijos festivalyje ,,Radviliada“, 2022 metais dalyvavo socialiniame projekte ,,Susitikimai muzikoje“, kurį vykdė Pažaislio muzikos festivalis ir projektas „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“. Duetas taip pat buvo pakviestas į Kristupo festivalio koncertą ,,Kristupo piknikas vaikams“, Lietuvos muzikų sąjungos renginius – koncertą-maratoną ,,Impresijų naktis“ ir Didžiąją muzikų šventę Vilniaus rotušėje.

Duetas grojo Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios 600 metų jubiliejaus koncerte, fotografo Rimanto Dichavičiaus personalinės parodos „Tarp laiko virsmų“ atidaryme, Kauno moterų klubo ,,Ad astra“ metų apdovanojimuose ,,Moterys – miesto veidas“, vykusiuose Kauno rotušėje, bei daugelyje kitų renginių įvairiuose Lietuvos miestuose.

Susiję nariai

Monika Ryškutė-Žimailė

Monika Ryškutė-Žimailė

Pedagoginė ir koncertinė veiklos

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius