GABRIELĖ VILKICKYTĖ

 GABRIELĖ VILKICKYTĖ
Valdovų rūmai
Katedros a. 4, Vilnius LT-LT-01143
21:00
2021-07-14
Trečiadienis

Išskirtiniu balsu, prasmingais tekstais ir dainavimu širdimi išgarsėjusi Gabrielė Vilkickytė tiki, kad visuose žmonėse yra daug gėrio, svarbu sau ir kitiems visuomet linkėti šviesos. Įvairiaspalvė – gili, rami, susikaupusi, naivi, žaisminga, linksma – atlikėja liepos 14 d. MIDSUMMER VILNIUS metu surengs iki šiol didžiausią savo koncertą Vilniuje.

Nors įprastai G. Vilkickytė scenoje pasirodo viena, o gandai sklando, kad publikai apžavėti jai pakanka fortepijono ir balso, Valdovų rūmų Didžiajame kieme Gabrielė skambės kitaip ir pristatydama savo debiutinį albumą „Vilko Švelnumas“ erdvę pripildys įspūdingu pasirodymu. Nors kol kas muzikantė neatskleidžia būsimo pasirodymo detalių, verta paminėti, kad klausytojai galės džiaugtis neįprastai skambančia nauja programa ir naujais, kasdienybę praturtinančiais potyriais.

Gabrielės talentą, nuoširdumą, žavesį ir jos kuriamos muzikos poreikį gali paliudyti žiūrovai, į atlikėjos koncertą 500 bilietų nupirkę per mažiau nei 12 valandų. Ko gero, būti toje pačioje erdvėje, tirpti muzikoje, klausytis dainininkės minčių, girdėti jos širdį yra tai, ko pastaraisiais atskirties metais visi stipriai pasiilgo. G. Vilkickytė taip pat išsiilgusi savo klausytojų, todėl jau dabar galima prognozuoti, kad tai bus itin stiprios energetikos koncertas.

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius

Traviata
Prenumeruokite „Muzikos barus“!