GIUNTER PERCUSSION: INTERZONES

GIUNTER PERCUSSION: INTERZONES
Vilniaus rotušė
Didžioji g. 31, Vilnius LT- LT-01128 LT-LT-01128
19:00
2021-08-27
Penktadienis

Rugpjūčio 27 d. 19 val.
GIUNTER PERCUSSION koncertas INTERZONES
Pavel Giunter – perkusija
Sigitas Gailius – perkusija
Andrius Rekašius – perkusija
Tomas Kulikauskas – perkusija

Renginį veda aktorius Arūnas Vozbutas.

„Giunter Percussion“ 1995 metais įkūrė Pavel Giunter. Lietuvoje tai pirmasis tokio pobūdžio perkusijos ansamblis. „Giunter Percussion“ dažnai dalyvauja festivaliuose Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Danijoje. Žinomi šiuolaikiniai Lietuvos kompozitoriai skiria savo kūrinius šiam ansambliui. Visi grupės nariai yra aukšto lygio profesionalai. Ansamblis groja klasikinę, modernią, liaudies, populiariąją ir džiazo muziką.

Ansamblio ,,Giunter percussion“ įkūrėjas ir lyderis yra Pavel Giunter. Jis yra vienas žymiausių Lietuvos perkusininkų, solistas, atliekantis klasikinę, moderniąją, world ir jazz muziką. Jam dedikuoti daugelis lietuvių autorių kūrinių. P. Giunter nuolat dalyvauja klasikinės ir šiuolaikinės muzikos projektuose kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Lietuvos valstybiniu ir Lietuvos nacionaliniu orkestrais, kameriniais ansambliais ir solistais.

Unikalus projektas „Interzones“ – tai skirtingų kraštų, kultūrų ir kontinentų muzika, kurią kurs didelė įvairovė mušamųjų instrumentų.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.

Susiję nariai

Pavelas Giunteris

Pavelas Giunteris

Būgnininkas, LVSO mušamųjų instrumentų grupės koncertmeisteris

Tomas Kulikauskas

Tomas Kulikauskas

Perkusininkas, tarptautinio konkurso laureatas, LKO muzikantas

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius