Koncertas-susitikimas ARTIOM SHISHKOV (smuikas, Baltarusija)

Koncertas-susitikimas ARTIOM SHISHKOV (smuikas, Baltarusija)
Muzikos svetainė
Gedimino pr. 32-2, Vilnius 01104
19:00
2019-11-11
Pirmadienis
Kaina 20.00 Eur
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

2019 m. lapkričio 11 d. (pirmadienį) 19 val. MUZIKOS SVETAINĖJE (Gedimino pr. 32-2)
Koncertas – susitikimas
ARTIOM SHISHKOV (smuikas, Baltarusija)

Programoje kūriniai smuikui solo

Vakarą veda Audronė Žigaitytė-Nekrošienė

16 tarptautinių konkursų laureatas smuikininkas Artiomas Šiškovas kaip solistas su orkestru debiutavo būdamas aštuonerių. Tąsyk jis griežė Baltarusijos valstybinėje filharmonijoje. Šiandien tarp sėkmingiausių savo laimėjimų smuikininkas vardija apdovanojimus tarptautiniuose Karalienės Elžbietos (Belgija) ir Johanneso Brahmso (Austrija) konkursuose.

Smuikininko talentas yra įvertintas Vladimiro Spivakovo, „Naujų vardų“, „Rusijos scenos menų“ fondų apdovanojimais. Taip pat jis pelnė Baltarusijos Respublikos Prezidento įsteigto Specialaus fondo prizą.

A. Šiškovas koncertuoja kaip solistas ir kamerinių ansamblių narys, derindamas savo intensyvų koncertinį gyvenimą su dėstymu ir meistriškumo pamokų vedimu. Taip pat jis yra „Lipkindo kvarteto“ pirmasis smuikas.

Smuikininkas yra koncertavęs su tokiais orkestrais kaip Valonijos karališkasis kamerinis orkestras, Belgijos nacionalinis simfoninis orkestras, Rusijos nacionalinis filharmonijos orkestras, Lenkijos nacionalinis simfoninis orkestras, Baltarusijos ir kt. orkestrais bei bendradarbiavo su žymiais dirigentais, tarp kurių ir Lietuvos publikai žinomi vardai – Vladimiras Spivakovas, Konstantinas Orbelianas ir kt.

2018 m. A. Šiškovas įrašė J. S. Bacho kūrinių solo smuikui albumą, išleistą „Backlash Music“ kompanijos.

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius