Kultūros naktyje – koncertas “Vilniaus andante”

Kultūros naktyje – koncertas “Vilniaus andante”
Valdovų rūmai
Katedros a. 4, Vilnius LT-LT-01143
18:00
2014-06-20
Penktadienis

Legendinis Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestras pristatys jaunosios kartos atlikėjus, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dainavimo katedros studentus: Eglę Klimaitę, Ievą Juozapaitytę, Kasparą Damulį, Antaną Zakarauską, Maksim Pogrebniak ir Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos studentes: Giedrę Kelpšaitę, Eglę Mačiulytę ir Žermeną Buliauskaitę. Vakaro programoje skambės gražiausios lietuviškosios estrados klasiko ir populiariosios muzikos korifėjaus kompozitoriaus Algimanto Raudonikio populiariausios dainos/šlageriai: „Argi mes kalti“, “Paskutinis tango“, „Svaja“, “Tu vistiek ateisi” ir kt.

Kompozitoriaus Algimanto Raudonikio dainos, aukščiausio lygio šlageriai, kurias jau kelis dešimtmečius atlieka estradinės muzikos korifėjai ir vis naujam gyvenimui sugrąžina jauni profesionalūs solistai bei kolektyvai.

Kultūros ir meno festivalis “Kultūros naktis” pradėtas organizuoti nuo 2007 metų jau aštuntąjį kartą pakvies Vilniaus miestą mėgautis menu, muzika ir kultūra. Tai visiems atvira kultūros šventė, bene 200 įvairiausių projektų ir renginių, vykstančių per visą naktį, iš birželio 20 į 21 d. nuo 18 val. iki 02 val. nakties, pristatanti daugybę įvairių sričių meno projektų, kur tamsoje duris atveria teatrai, muziejai, galerijos, bažnyčios, kinas, šokiai ir kt. 2011 m. “Kultūros naktis” buvo apdovanotas kaip sėkmingiausias Lietuvos kultūrinio turizmo projektas. Šiemet – Teatro metai, tad didelis dėmesys vykstančiame festivalyje skirtas teatrams. Taip pat šiais metais Bernardinų sode įsikurs ir šeimų erdvė, kurioje mažuosius lankytojus džiugins kūrybinės dirbtuvės, koncertai bei spektakliai.

“Tamsoje pamatyk daugiau!”

Prie gausaus būrio menininkų, kultūros ir švietimo organizacijų, antrą kartą prisijungsiantis valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ pakvies birželio 20 d. 18 val. LDK valdovų rūmų kieme nusišypsoti ir kartu praleisti gražų vasaros vakarą.

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius

Pasyvaus lankytojo bilietas