Kvartalas muzikos ir taurė linksmybių

Kvartalas muzikos ir taurė linksmybių
Muzikos svetainė
Gedimino pr. 32-2, Vilnius 01104
17:00
2023-02-16
Ketvirtadienis
Kaina 35.00 Eur
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

Yra Vilniuje kvartalas, tekančios upės ir judraus prospekto apkabintas, kuriame gyvena muzika. Kviečiame į išskirtinį pabuvimą: jūsų laukia ekskursija, medijų opera „Traviata“ ir, žinoma, taurė linksmybių! 

Muzikos kvartalo mūrai, gatvės ir kiemai pilni skambėjusių dainų ir arijų aido, natų ir eilių sąsiuvinių šlamesio bei skambančių istorijų. Tad kur gi keliauja iš Operos ir baleto teatro išėjęs Kipras Petrauskas? Pirmiausia jis prasuka pro namus, kuriuose gyveno gausus jo kolegų muzikų būrys, tada pro poeto Petro Vaičiūno butą, dar keli žingsniai ir Kernagių namų durys, pasuka už kampo, o čia ir kompozitoriaus Balio Dvariono langai matyti. Spartina žingsnį, dar užsuka į akademiją, šypteli prisiminęs, kiek dramų matė šio pastato sienos, galima gal net libretą naujai operai parašyti! O tada jau tiesiai gatve, jo laukiančios scenos link. Užėjęs vidun išvysta profesoriaus Sauliaus Sondeckio fortepijoną. Netrukus šviesos užgęsta ir Violeta jam jau šypsosi... Pakelkim, pakelkim mes taurę linksmybių!

Šis renginys – tai trumpa ekskursija ir medijų opera „Traviata“. Analogų Lietuvoje neturinčioje medijų operoje girdėsite Lietuvos šimtmečio balsus: pradedant legendinių dainininkų Kipro Petrausko, Elžbietos Kardelienės, Elenos Čiudakovos ir baigiant Virgilijaus Noreikos, Vytauto Juozapaičio ir kitų, o vaizduotę žadins vaizdo projekcijos. Bus ir taurė linksmybių!

Daugiau informacijos:
Kvartalas muzikos ir taurė linksmybių. Renginys Vilniuje | tickets.paysera.com

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius