MEILĖS KLASIKA!

MEILĖS KLASIKA!
Užutrakio dvaro sodyba
,
14:00
2022-02-13
Sekmadienis
Kaina 25.00 Eur
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

Vasario 13 d., sekmadienį, 14 val. UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE 

JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas ir gitara
AGNĖ DOVEIKAITĖ, smuikas

Programa
Romantiškos meilės klasikos hitai -
dainos ir instrumentinė muzika.

Artėjant Valentino dienai, kviečiame praleisti romantišką popietę Užutrakio rūmuose. Koncerte skambės meilės klasikos hitai, smuikininkės A. Doveikaitės ir vokalisto bei gitaristo J. Stanislovaičio duetas, sukurs užburiančią, kviečiančią pasivaikščioti muzikiniais meilės svajų takais, atmosferą.

Agnė Doveikaitė pradėjo griežti smuiku būdama 6 metų. Atlikėja yra devynerių tarptautinių ir respublikinių smuiko konkursų laureatė, garsių tarptautinių projektų „Kremerata Baltica“ ir „Orchestra Ensemble Kanazawa“ Japonijoje dalyvė. A. Doveikaitei už tarptautinius pasiekimus skirta oficiali LR Prezidento Valdo Adamkaus Padėka, o už meninius labdaros projektus jungiant muziką ir dailės terapiją, Pranciškonų Gėrio ambasadorės vardas. Agnė griežia klasikiniu ir elektriniu smuikais, koncertuoja kartu su kitais garsiais Lietuvos klasikos bei džiazo atlikėjais ir dj’ais.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Susiję nariai

Agnė Dovekaitė Rubinė

Agnė Dovekaitė Rubinė

Smuikininkė

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius

Birštono vasaros menų akademija