MUZIKA SIELAI

MUZIKA SIELAI
Šv. Jonų bažnyčia / Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčia
šv. Jono 12, Vilnius LT-LT-01123
18:00
2023-12-28
Ketvirtadienis
Kaina 10.00 Eur
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

Juk būna taip, kad ateini į operą ir pradedi laukti būtent tos gražios arijos ar dueto! Būna, ar ne? Taigi šiame koncerte ir skambės pačios gražiausios arijos iš G. Puccini op. „Madam Baterflai“, „Toska“, V. Bellini op. „Norma“, P. Mascagni op. „Kaimo garbė“ ir kt.

Atlikėjai:
Kseniya Bakhritdinova - sopranas
Augustas Gocentas - violončelė
Benas Gocentas - smuikas
Raminta Gocentienė - fortepijonas

Praūžus LNOBT premjerai G. Verdi „Aida“, kurioje pagrindinį Aidos vaidmenį atliko ir Ksenyia Bakhritdinova-Kravchuk, publika ir kritikai neliko abejingi jos balso tembrui, charizmai ir sukurtam Aidos personažui.

Ksenyia Bakhritdinova-Krachuk atvyko iš Ukrainos, prasidėjus karui. Užmezgė glaudžius ryšius su Lietuvos muzikantais, buvo pakviesta dainuoti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Mikaelą iš Bizet op. „Karmen“ kartu su I. Prudnikovaite, E. Montvidu, K. Smoriginu ir Lietuvos valstybiniu orkestru, vadovaujamu maestro G. Rinkevičiaus. Kaune Žalgirio arenoje kartu su Kauno simfoniniu orkestru ir E. Montvidu atliko L. Weberio Requiem. Šių metų vasarą koncertavo Plungėje Oginskio festivalyje kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru vadovaujamu M. Bačkaus.

Šiuos naujus metus ji sutiks Kaune, dainuos naujametiniame koncerte Kauno filharmonijoje kartu su Kauno simfoniniu orkestru, Kauno valstybiniu choru, diriguojant R. Šervenikui. Tad prieš vykstant į Kauną, Kseniya Vilniaus publikai nusprendė surengti šventinį koncertą ir pradžiuginti vilniečius gražiausiomis arijomis iš savo repertuaro.

Šį koncertą papuoš ir smuiko bei violončelės garsai. Kartu koncertuos smuikininkas B. Gocentas, šiuo metu studijuojantis ir baigiantis bakalauro studijas Hamburgo muzikos ir teatro aukštojoje. Aktyviai koncertuojantis Hamburge su įvairiais orkestrais, kolektyvais , kvartetu, dalyvauja muzikiniuose projektuose. Išgirsime ir violončelės atliekamų kūrinių. Sibelijaus akademiją Helsinkyje baigęs ir šiuo metu dirbantis Turku filharmonijos orkestre, A. Gocentas pagros nuostabųjį Arvo Pärto Spiegel im Spiegel.

Koncerte akomponuos pianistė R. Gocentienė, LMTA dainavimo katedros koncertmeisterė, dirbanti profesorės I. Milkevičiūtės solinio dainavimo klasėje. Taip pat ji dirba VU merginų chore „ Virgo“ bei chore „Bel canto“. Koncertuojanti Lietuvoje ir užsienyje - JAV, Japonija, Meksika, Argentina, Brazilija, Pietų Korėja ir kitos.

Kviečiame susikurti sau muzikinę šventę ir pasidžiaugti kartu su mumis gražia muzika.

Koncerto vedėjas Deividas Bartkus

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius