PASSIONE AMOROSA

PASSIONE AMOROSA
,
13:30
2014-09-30
Antradienis
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

Programos „Passione amorosa“ („Meilės aistros“) kūriniai atskleidžia skirtingą penkių šalių (Turkijos, JAV, Italijos, Rusijos ir Lietuvos) kompozitorių požiūrį į meilę ir aistrą. Į meilės sūkurį panardins karaliaus Saliamono ir jaunos piemenės, vynuogynų prižiūrėtojos Sulamitos aistra ir vilionės (A. Šenderovo „Sulamitos giesmės“), liūdną Romeo ir Džuljetos istoriją primins S. Prokofjevo baleto ištraukos, skambės melodijos iš intriguojančios G. Gershwino operos „Porgis ir Besė“. Rečiau koncertinėje erdvėje skambančių kontrabosų virtuoziškumu leis pasidžiaugti G. Bottesini „Meilės aistros“.

Atlieka: Rūta Lipinaitytė (smuikas), Donatas Bagurskas (kontrabosas), Dainius Rudvalis (kontrabosas), Indrė Baikštytė (fortepijonas).

Režisierė Marija Simona Šimulynaitė (vadovė), Paulina Nešukaitytė ir Vita Eidimtaitė (scenografija), Simona Finkelšteinaitė (kostiumų dailininkė), Pijus Balkaitis ir Kazimieras Šalčiūnas (video instaliacija), Irina Nazarenko ir Vesta Gineitytė (šokis), Martynas Aleksa (meninė fotografija)

Nuotraukos čia

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius