Tarptatutinis medinių pučiamųjų instrumentų festivalis "Medynės 2017". Ansamblis "Cup of Time" (Lenkija).

Tarptatutinis medinių pučiamųjų instrumentų festivalis "Medynės 2017". Ansamblis "Cup of Time" (Lenkija).
Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerija
P. Butlerienės g. 3, Marijampolė LT-68306
18:00
2017-10-06
Penktadienis
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

Trečią kartą Marijampolėje vyksiantis tarptautinis medinių pučiamųjų festivalis „Medynės“ jau šį spalį kviečia įvairių stilių muzikos gerbėjus į kamerinę kokybiškos ir profesionalios muzikos šventę. Nuo 2015-jų gyvuojančios „Medynės“ – vienintelis toks festivalis ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, suburiantis į vieną vietą išskirtinai mediniais pučiamaisiais grojančius atlikėjus.
Pirmasis šių metų festivalio koncertas siūlo modernaus džiazo mylėtojams netikėtu rakursu pristatomas stilingas džiazines ispanų ir čigonų dainų variacijas, kurias atliks Varšuvos ansamblis „Cup of Time“ – vienintelis įspūdingo „third-stream“ žanro reprezentantas Lenkijoje. Ansamblio „Cup of time“ programa pristato keturiolikos populiarių ispanų ir čigonų dainų ciklą, sudarytą iš Manuelio de Falla ispaniškų dainų rinkinio Siete Canciones Populares Espanolas ir čekų kompozitoriaus Antonino Dvoržako Čigoniškų dainų ciklo, op. 55.
Šiame koncerte išgirsime ne tik fleitos virtuozą Ryszardą Borowskį, bet išvysime ir žymią Lenkijos dainininkę (sopraną) – Liucją Czarnecką, prestižinėse koncertų salėse atliekančią klasikinę ir alternatyvaus žanro muziką bei nuolat bendradarbiaujančią su garsiuoju St. I. Witkiewičiaus teatru.

Łucja Czarnecka (sopranas)
Ryszard Borowski (fleita)
Agnieszka Cypryk (smuikas)
Rafał Grząka (akordeonas)
Krzysztof Lenczowski (violončelė)
 

Susiję video įrašų galerijos

Tarptautinis medinių pučiamųjų festivalis „Medynės“

Susiję nariai

Darius Klišys

Darius Klišys

Birbynės atlikėjas, kompozitorius, garso režisierius

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius

Traviata