Tarptatutinis medinių pučiamųjų instrumentų festivalis "Medynės 2017". Kęstutis Vaiginis ir Alex Correa tarptautinis projektas (Lietuva ir Brazilija)

Tarptatutinis medinių pučiamųjų instrumentų festivalis "Medynės 2017". Kęstutis Vaiginis ir Alex Correa tarptautinis projektas (Lietuva ir Brazilija)
Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerija
P. Butlerienės g. 3, Marijampolė LT-68306
18:00
2017-10-15
Sekmadienis
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

„Medynių“ festivalyje – jaunos kartos Lietuvos saksofonininkų veidas – Kęstutis Vaiginis – puikiai žinomas kaip kompozitorius, prodiuseris, įvairių išskirtinių projektų autorius ir lyderis. Jo muzikoje jaučiama latin, be-bop, modern post - bop, afro muzikos stiliai. Išskirtinėmis originaliomis improvizacijomis ir profesionalumu išsiskiriantis, jis kaip kviestinis svečias, jau yra aplankęs kone visas pasaulio šalis – Olandiją, Malaiziją, Jungtinę Karalystę, Japoniją, Kiniją, JAV, Kanadą ir kt. Jam teko muzikuoti ne tik su žymiausiais Lietuvos muzikantais, bet ir su žinomais džiazo pasaulyje vardais, kaip Barbara Dennerlein, Daniel Messina, Hernan Romero, Ed Howard, Boris Kozlov, JD Walter, Adam Cruz, Randal Corsen, Ferit Odman, Joonas Haavisto, DPG group, Dmitrijum Golovanovu ir daugeliu kitų žymių džiazo atlikėjų. Šiame festivalio koncerte klausytojams bus pristatytas bendras K. Vaiginio ir Alex Correa (Brazilija) projektas. A. Correa – žymus brazilų pianistas ir kompozitorius, daugelio muzikos projektų iniciatorius, šiuo metu gyvenantis Europoje ir bendradarbiaujantis su garsiausiais pasaulio džiazo muzikantais (Alex Sipiagin, Boris Kozlov, Gene Jackson, Christophe Schweizer ir kt.). Šiame jungtiniame projekte taip pat dalyvauja bosistas Felipe Brisola (Brazilija) ir būgnininkas Rodrigo Digão Braz (Brazilija).

 

Susiję video įrašų galerijos

Medynė

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius

Traviata