BIRŠTONO VASAROS MUZIKA. TREČIADIENIO IMPRESIJOS. Donaldas RAČYS (fortepijonas),

BIRŠTONO VASAROS MUZIKA. TREČIADIENIO IMPRESIJOS. Donaldas RAČYS (fortepijonas),
Birštono kurhauzas
B. Sruogos g. 2, Birštonas LT-59209
19:00
2019-07-31
Trečiadienis
Kaina 10.00 Eur
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

TREČIADIENIO IMPRESIJOS
Donaldas RAČYS (fortepijonas)
Dalyvauja Julija Sadaunykaitė (fortepijonas)

Programoje: F. Chopin, J. Brahms, C. Debussy

Pianistas Donaldas Račys dar būdamas moksleivis tapo daugelio Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatu. 1987‒1993 m. jis studijavo Maskvos P. Čaikovskio valstybinėje konservatorijoje. Ne kartą koncertavo Vokietijos, Italijos, Danijos, Rusijos, Lenkijos klausytojams, Sankt Peterburge surengė rečitalį Lietuvos ir Lenkijos diplomatinių santykių atkūrimo proga, su Lietuvos kameriniu orkestru padarė įrašų Lietuvos radijui.

D. Račys Lietuvoje ir kitose šalyse dažnai veda fortepijono meistriškumo kursus, yra kviečiamas būti įvairių konkursų žiuri nariu.

Šiuo metu dirba M. K. Čiurlionio menų mokykloje ir Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, yra Fortepijono katedros vedėjas. D. Račio mokiniai ir studentai yra tapę daugelio nacionalinių bei tarptautinių konkursų laureatais, dalyvauja įvairiuose koncertuose ir muzikiniuose projektuose. 2017 m. koncertuose Lietuvoje ir Lenkijoje D. Račio studentai atliko visus S. Rachmaninovo Etiudus-paveikslus fortepijonui, 2018 m. – visus C. Debussy Preliudus.

Įrašai

https://www.youtube.com/watch?v=8L8lyc6dUf8&t=123s

 

Susiję nariai

Donaldas Račys

Donaldas Račys

Pianistas

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius