Dainuoja JUDITA LEITAITĖ

Dainuoja JUDITA LEITAITĖ
Muzikos svetainė
Gedimino pr. 32-2, Vilnius 01104
19:00
2024-03-08
Penktadienis
Kaina 15.00 Eur
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

Jauki Vilniaus centre įsikūrusi Muzikos svetainė kviečia drauge praleisti šventinį malonios muzikos vakarą su Judita Leitaite. Koncerte dalyvaus pianistas Jurijus SUCHANOVAS ir jaunoji dainininkė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos Juditos Leitaitės dainavimo klasės moksleivė, III Tarptautinio Nechamos Lifšicaitės vokalistų konkurso laureatė Luknė BORTKEVIČIŪTĖ

Koncerto programoje skambės gražiausi džiaugsmo ir geros nuotaikos sklidini kūriniai

„Kartais pagauna jausmas, – aš vadinu tai laimės akimirkomis, – kai tarsi angelas nusileidžia ir paveikia ne tik tave, bet ir publiką, nes paskui ji tai prisimena ilgai. Ir tada aš matau ašaras klausytojų akyse. Tai man yra didžiausia šventė. Ir kitą kartą tai gali atsitikti kaimo bendruomenėje, o gali būti ir Filharmonijos salėje. Bet taip būna ne visada – angelai taip dažnai nenusileidžia“, – viename pokalbyje yra sakiusi dainininkė JUDITA LEITAITĖ, savo koncertuose atverianti širdį ir dainos grožį. Šią popietę solistė su scenos partnerėmis dovanoja gražiausius lietuviškos dainos perlus – ir puikiai pažįstamas melodijas, ir retai scenose skambančius vokalinius kūrinius.

Klausytojai ir gerbėjai J. Leitaitę pažįsta kaip aktyviai koncertuojančią kamerinės muzikos atlikėją, tarptautinių konkursų laureatę, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentę. Atlikėjos muzikinė veikla įvertinta ne tik žiūrovų pagarba ir meile. Dainininkė yra apdovanota Vytauto Didžiojo ordino Riterio kryžiumi už nuopelnus Lietuvos kultūrai, 2005 m. jai paskirta Vyriausybės kultūros ir meno premija. J. Leitaitė yra tapusi „Auksinio disko“ laureate, apdovanota medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir tautai“, Lietuvos kultūros ministerijos apdovanojimu „Nešk savo šviesą ir tikėk“.

Šiuo metu solistė ypatingą dėmesį skiria koncertams Lietuvos bažnyčiose (yra aplankiusi apie 250 bažnyčių), taip pat koncertams senelių namuose, socialinės globos įstaigose. Jau treti metai organizuoja sakralinės muzikos konkursą „Garbė Visagaliui“. Kaip ryški sakralinės muzikos kūrinių solistė J. Leitaitė dainuoja krikščioniškuose festivaliuose, tarp kurių yra festivalis „Pax et Bonum“, jame atliko šv. Klaros partiją Algirdo Martinaičio oratorijoje „Giesmės šv. Pranciškui“, taip pat pirmąkart Lietuvoje padainavo Samuelio Barberio vokalinį ciklą „Atsiskyrėlių dainos“.

Susiję nariai

Judita Leitaitė

Judita Leitaitė

Dainininkė, tarptautinių konkursų laureatė, Lietuvos nacionalinės filharmonijos solistė

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius