DIEVUI IR ARTIMUI

DIEVUI IR ARTIMUI
Muzikos svetainė
Gedimino pr. 32-2, Vilnius 01104
18:00
2022-12-05
Pirmadienis
Kaina 15.00 Eur
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

Jeigu aš medis, kurį kada nors nukirs,
Iš manęs nedarykit tvorų,
Nesupjaukite malkoms.
Iš manęs padarykite lieptą,
Duris arba slenkstį,
Ties kuriuo pasisveikina.

M. Martinaitis

DIEVUI IR ARTIMUI

Tai dviejų moterų, aktorės Nomedos Bėčiūtės ir kanklininkės Reginos Marozienės, pamąstymai apie tai, kas mes, iš kur mes, kaip mes, kokie mes... Žodžio ir instrumento improvizacijos kviečia pasisveikinti tarp dangaus ir žemės. Muzikos ir žodžio žaismės suvirpintomis stygomis prabyla gyvenimo filosofija, atklystanti iš praeities gelmių, kirbinanti dabartį ir viltingai žiūrinti į ateitį...

Nomeda Bėčiūtė – teatro ir televizijos aktorė, edukologė. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre sukūrusi per 50 vaidmenų. Dalyvauja įvairiuose projektuose, literatūriniuose vakaruose, veda renginius, dalinasi aktorinio meistriškumo paslaptimis paskaitose ir seminaruose.

Regina Marozienė – kanklininkė, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, rengianti solinius koncertus, Lietuvoje ir užsienyje aktyviai koncertuojanti kaip įvairių kolektyvų narė. Yra grojusi pritariant Klaipėdos kameriniam, Lietuvos nacionaliniam simfoniniam orkestrams, Šiaulių m. pučiamųjų instrumentų orkestrui. Groja įvairių tipų kanklėmis (liaudiškomis, koncertinėmis, elektrinėmis).

Programoje – M. Martinaičio ir kun. R. Mikutavičiaus tekstai, J. S. Bacho, A. Lapinsko, V. Rudušos, E. Satie kūriniai bei autorinės R. Marozienės improvizacijos.

Susiję nariai

Regina  Marozienė

Regina Marozienė

Kanklininkė

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius