KAMERINĖS MISTERIJOS

KAMERINĖS MISTERIJOS
Muzikos svetainė
Gedimino pr. 32-2, Vilnius 01104
19:00
2024-04-05
Penktadienis
Kaina 15.00 Eur
Įsigykite bilietą Įsigyti bilietą

Gedimino prospekte veriasi jauki, bendrystei atvira Muzikos svetainė. Čia vykstantys renginiai tęsia seną, jau ne vieną dešimtį skaičiuojančią Lietuvos muzikų veiklos tradiciją: renginio metu betarpiškai bendraujama su publika, galimybė klausti ir sulaukti atsakymo leidžia geriau pažinti ir atliekamą muziką, ir atlikėjus. Papildomą žavesį svetainėje vykstantiems renginiams suteikia Sauliaus Sondeckio fortepijonas.

Šį kartą W. A. Mozarto, J. Brahmso ir O. Respighi kūrinius atliks dainininkė Edita Biliūtė, smuikininkė Dalia Šešelgienė ir pianistė Elena Šešelgytė.

Edita Biliūtė – Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos absolventė. Pirmieji sėkmingi koncertai, pasirodymai XIV tarptautiniame Dainavos šalies klasikinės muzikos festivalyje, Tarptautiniame „Belvederio“ konkurse, bei galimybė tobulintis įvairiuose meistriškumo kursuose, tarp kurių jai svarbiausia pažintis su profesoriumi Dr. Alexanderiu Mayriu (Austrija) Tarptautinėje Rodopės vasaros muzikos akademijoje Bulgarijoje, atvėrė kelius ir į užsienio scenas – ji koncertavo Lenkijoje, Bulgarijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Kipre. Šiuo metu Edita ruošia naujas programas ir aktyviai koncertuoja

Dalia Šešelgienė - Lietuvos valstybinės konservatorijos absolventė (prof. S. Sondeckio smuiko klasė). Daug metų grojo Lietuvos kameriniame orkestre, su juo gastroliavo. Taip pat smuikininkė ilgą laiką buvo kvarteto ,,Akademija“ narė. Savo patirtimi atlikėja dalinasi meistriškumo kursuose Fondation Bell‘ Arte, Briuselyje.

Elena Šešelgytė studijavo Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje, bakalauro ir magistro laipsnius įgijo Briuselio Karališkoje Konservatorijoje, prof. D. Blumenthal klasėje. Jau po pirmųjų studijų Briuselyje metų Elena laimėjo konkursą ir vyko studijuoti į Vieną pas Otto Probst. Pianistė koncertavo Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Japonijoje, JAV ir, žinoma Lietuvoje.

Susiję nariai

Edita Biliūtė

Edita Biliūtė

Solistė (sopranas)

Elena Šešelgytė

Elena Šešelgytė

Pianistė

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius

Prenumeruokite „Muzikos barus“!