Mozarto muzikos efektas

Mozarto muzikos efektas
Valdovų rūmai
Katedros a. 4, Vilnius LT-LT-01143
19:00
2019-01-19
Šeštadienis
Kaina 20.00 Eur

Sausio 19 d., šeštadienį, 19 val. Valdovų rūmų Didžiojoje renesansinėje menėje
Orkestro muzikos koncertas „Mozarto muzikos efektas“
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS
Solistai:
VYTAUTAS SRIUBIKIS (fleita), PIJUS PAŠKEVIČIUS (obojus), JOANA DAUNYTĖ (arfa)
Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS

Programa: WOLFGANG AMADEUS MOZART – Divertismentas Nr. 3 F-dur, KV 138; Koncertas fleitai, arfai ir orkestrui C-dur, KV 299/297c; Koncertas obojui ir orkestrui C-dur, KV 314; Serenada orkestrui Nr. 6 D-dur, KV 239 („Serenata notturna“)

Šiame koncerte karaliaus Wolfgangas Amadeus Mozartas! Įdomios ir nekasdienės yra kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus mintys apie Mozartą, išsakytos laidose „Audiologai“: „Esu įsitikinęs šio genialaus kūrėjo muzikos gyvybingumu, aktualumu ir niekam neprilygstančia emocine įvairove, muzikinės minties sveikata, per visą kūrybą skriejančiu polėkiu ir muzikinės raiškos modernumu. (...) Mozarto muzika turi tiek paslapčių, kiek kartų ją beklausysi. Ji, kaip ir vaikystėje skaitytos pasakos, su metais atveria kitas prasmes, kitus minties sluoksnius, skelbia kitus klausimus ir laukia kitokių atsakymų.“

Šį vakarą Lietuvos kamerinis orkestras, dirigentas Robertas Šervenikas ir solistai interpretuos net du Mozarto koncertus – nuotaikingą Divertismentą Nr. 3 ir populiariąją „Serenata notturna“.

Bilietai – 10, 15, 20 Eur

Susiję nariai

Robertas Šervenikas

Robertas Šervenikas

Dirigentas, LNOBT muzikos vadovas, LNSO dirigentas, LMTA docentas

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius

Beethovenui 250
Traviata