PRIEŠ KONCERTĄ: Susitikimas su dr. Samueliu Tacu (Shmuel Tatz)

PRIEŠ KONCERTĄ: Susitikimas su dr. Samueliu Tacu (Shmuel Tatz)
Birštono kurhauzas
B. Sruogos g. 2, Birštonas LT-59209
16:30
2023-08-05
Šeštadienis

Niujorko kineziterapeuto Samuelio Taco ir Kaune gyvenančio pianino mokytojo, gydytojo Vladimiro Majorovo knyga „Dirbančios rankos“ – puikus patarimų rinkinys žmonėms, daug dirbantiems rankomis: muzikantams, dirbantiems kompiuteriu, skulptoriams, tekstų rinkėjams, mezgėjoms ir visiems, kurie kasdien atlieka monotoniškus rankų judesius.

Knygoje autoriai populiariai supažindina su rankos raumenų anatomija ir funkcijomis, moko, kaip teisingai groti ir dirbti kitus monotoniškus darbus rankomis, kaip gydyti rankų sumušimus, patempimus, sausgyslių uždegimus. Knygoje rasite per 80 pratimų, iliustruotų piešiniais. Juos lengva atlikti namuose ar darbo vietoje – pigu, taupo laiką ir labai efektyvu.

Citatos

Samuelis Tacas: Yra paprasčiausių pratimų rankoms. Jei jūs sėdite eilėje poliklinikoje prie daktaro durų ar eilėje laukdami pono viršininko, negaiškite veltui laiko, darykite ką nors gera savo rankoms – sukite rankas taip, kaip darote muilindamiesi, tarsi laikytumėte rankose muilą. Kartojant tokius judesius, atpalaiduojami rankų pirštai ir riešai.

 

Vladimiras Majorovas: Visiems, kurių pagrindinis darbo įrankis yra rankos, o ypač muzikantui, ypač pianistui, smuikininkui, altininkui, violončelininkui, kontrabosininkui (visiems, kurių rankų raumenims tenka didelis krūvis), naudinga nors šiek tiek išmanyti rankų anatomiją, suprasti, kaip dirba rankų raumenys, raiščiai ir sąnariai.

Jeigu tektų jūsų rankas gydyti ir radikalesnėmis priemonėmis (medikamentais, akupunktūra, chirurgija ir kt.), tai ir tada šios žinios jums bus naudingos, padės greičiau pasveikti ir išvengti komplikacijų.

Daugiau informacijos:
https://www.muzikusajunga.lt/naujiena/palaimintas-dievisku-prisilietimu-regincios-ir-girdincios-samuelio-taco-rankos

 

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius