DIDŽIOJI MUZIKŲ ŠVENTĖ

DIDŽIOJI MUZIKŲ ŠVENTĖ
Valdovų rūmai
Katedros a. 4, Vilnius LT-LT-01143
18:00
2019-10-01
Antradienis

2019 m. spalio 1 d., antradienis, 18 val. 

LDK Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė

DIDŽIOJI MUZIKŲ ŠVENTĖ 2019

Pasaulinei muzikos dienai

Koncerte dalyvauja Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos ir 1-osios muzikos mokyklos, Birštono meno mokyklos moksleiviai, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai bei 2019 m. AUKSINIO DISKO laureatai: Kristianas Benediktas (tenoras), Raimondas Sviackevičius (akordeonas), Choras VILNIUS (meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas), ansamblis SUBTILU-Z: Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė, lamzdelis), Povilas Velikis (akordeonas), Dmitrijs Mihailovs (akordeonas), Vytautas Švažas (perkusija).

PROGRAMA
1. Smuikininkų ansamblis „Fiori musicali“

Mokytoja ekspertė Nijolė Prascevičienė
1- oji muzikos mokykla, koncertmeisterė Neringa Krikščiūnė.
W. A. Mozart „Antomina“
A. Litvinov „Perpetuum mobile“
E. Medvedovsky „Gama-Jazz“

2. Paulius Ubartas 5 kl. (smuikas) ir Povilas Ušinskis 6 kl. (fortepijonas)
Mokytoja ekspertė Nijolė Prascevičienė ir mokytoja ekspertė Raimonda Sližienė
L. Boccherini „Menuetas“

3. Jonas Vozbutas (akordeonas) 8 kl.
Mokytoja ekspertė Marytė Markevičienė
A. Nižnik „Kryžių kalnas“

4. Jonas Vozbutas 8 kl. ir Orinta Lukauskaitė III gimn. kl. (akordeonų duetas)
Mokytoja ekspertė Marytė Markevičienė
K. W. Gluckas Furijų šokis iš op. Orfejas ir Euridikė

5. Giedra Julija Tutkutė (arfa), 6 kl.
Mokytoja Vilija Grencevičiūtė
Bedřich Dobrodinský Gavotas
Marcel Grandjany „The Colorado Trail: Fantaisie for Harp“, op. 28

6. Charlotte Kilch (sopranas)
Dzūkų liaudies daina „Teka, teka“

7. Birštono meno mokyklos vokalinis ansamblis
Lietuvių liaudies daina „Oi, tu strazde, strazdeli“, aranžuota Linos Kairytės

8. Kamilė Kaučikaitė (fortepijonas) IV gimn. kl.
S. Rachamninovas Etiudas - paveikslas op. 39 Nr. 1
Mokytoja ekspertė Raimonda Sližienė

9. Monika Kučinska (sopranas)
S. Moniuška. Halkos arija iš operos „Halka“

AUKSINIO DISKO LAUREATAI
10. Raimondas Sviackevičius (akordeonas)
Vytautas Germanavičius „Akmenų siusita“
(Dedikuota Raimondui Sviackevičiui)

11. Choras VILNIUS, meno vadovas ir vyriausias dirigentas Artūras Dambrauskas
Vaclovas Augustinas - Cantate Domino
Donatas Zakaras - Pater noster
Vaclovas Augustinas - Great art thou, O Lord
Solistė Erika Kviatkovskaja
Dirigentas – choro “Vilnius“ meno vadovas ir vyriausias dirigentas Artūras Dambrauskas

12. SUBTILU-Z
1. Subtilu-Z - Play Life
2. D. Mihailovs - Copy-Paste
3. R. Rančys - Būriuotojai
4. D. Pulauskas - Machine Shop

 

Susiję nariai

Vladas Bagdonas

Vladas Bagdonas

Dainininkas, choro dirigentas, Lietuvos valstybinio choro “Vilnius” vadovas, LNOBT solistas, tarptautinių konkursų laureatas

Arturas Dambrauskas

Arturas Dambrauskas

Choro dirigentas

Birutė Karosienė

Birutė Karosienė

Pianistė, Sauliaus Karoso labdaros ir paramos fondo direktorė

Kamilė Kaučikaitė

Kamilė Kaučikaitė

Moksleivė

Ramunė Kryžauskienė

Ramunė Kryžauskienė

Nijolė Prascevičienė

Nijolė Prascevičienė

Smuiko pedagogė

Raimondas Sviackevičius

Raimondas Sviackevičius

Akordeonistas

Giedra Julija Tutkute

Giedra Julija Tutkute

Laurynas Vaitkus

Laurynas Vaitkus

Birbynininkas

Povilas Velikis

Povilas Velikis

Akordeonininkas, tarptautinių konkursų laureatas, Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblio “Vieversa” kapelos vadovas

Audronė Žigaitytė-Nekrošienė

Audronė Žigaitytė-Nekrošienė

Kompozitorė, profesorė, muzikos kritikė ir apžvalgininkė (muzikos žurnalistė), muzikos meno ir mokslo žurnalo "Muzikos barai" leidėja ir redaktorė, leidėja (kompaktinės plokštelės, knygos), organizatorė (vadybininkė, prodiuserė)

Komentarai

Renginių kategorijos

Kalendorius