Dainininkė Agnė Buškevičiūtė-Tumalavičienėį žengia į naują kūrybos etapą

Publikuota: 2022-11-17 Autorius: Mb.info
Dainininkė Agnė Buškevičiūtė-Tumalavičienėį žengia į naują kūrybos etapą

Charizmatiška, profesionali operos dainininkė, muzikinio televizijos projekto „Žvaigždžių duetai“ nugalėtoja, populiarių lietuviškų serialų „Pone Prezidente“, „Laisvės kaina. Disidentai“ ar „Laisvės kaina. Sąjūdis“ pagrindinių vaidmenų atlikėja Agnė Buškevičiūtė-Tumalavičienė žengia į naują, dar neišmėgintą kūrybinį etapą. Paskelbusi, kad kitą savaitę įvyks jos pirmosios, autorinės dainos „New Start“ premjera, ji sako su nekantrumu laukia to, kas galėjo būti realizuota dar prieš šešis metus. „Tikiu, kad man lemta suderinti dvi kryptis“, - neabejoja dainininkė.

Pasirinko pati

Besimokydama mokykloje, Agnė vis pagalvodavo apie muzikinę karjerą. Tai, kad nori dainuoti, ji neabejojo, bet kur siekti žinių, neįsivaizdavo. Tuomet vienas iš bendraamžių papasakojo, jog miesto centre yra ugdymo įstaiga, kurioje besimokydamas gali suderinti viską – pamokas ir muziką.

Rasti internete reikiamą informaciją apie Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją dukrai padėjo mama, perklaususi, ar atžala to tikrai norinti.

„Taip pradėjau mokytis dainuoti ir dabar žinau, kad tai – mano kelias, pašaukimas ir likimas“, – neabejoja pašnekovė.

2017 metais Agnė įgijo klasikinio dainavimo bakalauro laipsnį, o 2019 metais – magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, metus mokėsi prestižinėje Sibelijaus Akademijoje, Helsinkio menų universitete.

„Nightwish“ – tai suomių grupė, įkvėpusi ją mokslų siekti būtent klasikinio dainavimo srityje.

„Kartais vienas įvykis gali nulemti visą gyvenimą“, – apie pamėgto kolektyvo įtaką prabyla Agnė.

Artima ir aktorystė

Su dar vienu kūrybiniu – aktorystės pasauliu jauna mergina susipažino nuėjusi į serialo „Vyno kelias“ aktorių atranką. Vėliau sekė kvietimai filmuotis kartu su „Pone Prezidente“, „Laisvės kaina. Sąjūdis“ ar „Laisvės kaina. Disidentai“ komandomis.

„Studijuodama šiek tiek pažinau vaidybos meną. Daug žinių filmuodamasi televizijos projekte „Žvaigždžių duetai“ gavau iš mano mokytoju tuo metu tapusio aktoriaus Mariaus Jampolskio. Muzika ir aktorystė pasirodė labai arti viena kitos, todėl tikiu, kad man lemta suderinti šias dvi kryptis“, – patikina A. Buškevičiūtė – Tumalavičienė.

Ji neabejoja – aktorystė yra artima, bet muzika – tarsi oras, be kurio nepavyktų gyventi.

„Po pergalės televizijos projekte, nepasinaudojau tuo metu karjerai, galima sakyti, palankia situacija. Tiesiog tuomet savęs neįsivaizdavau populiariojoje scenoje, o klasikinis dainavimas man buvo lyg profesionalus sportas – su savo rėžimu, taisyklėmis ir disciplina“, – pasakoja pašnekovė.

50/50

Paprašyta atskleisti savo sėkmės paslaptį, A. Buškevičiūtė – Tumalavičienė neabejoja – jos gyvenime džiaugsmo buvo ne daugiau nei nuoskaudų.

„Esu optimistė, todėl pasakoju tik man mieliausius prisiminimus – tuos, kurie įkvepia, sušildo, primena, kad, jei labai nori, daug ko gali pasiekti. Beprotiškai tikiu tuo, ką sakau ir ką darau, o tai, matyt, yra raktas į laimę. Kai įvertinu, ką turiu, pastebiu, jog daugelis mano svajonių jau virto tikrove“, – sako dainininkė.

Ji pastebi, kad dažnai, net ir karščiausiems troškimams išsipildyti, reikia laiko.

„Ir pastangų! Kiek kartų esu išgirdusi „ne“… Bet stengiausi nepasiduoti ir sulaukdavau esančiųjų šalia gero žodžio. Ačiū savo vyrui ir artimiesiems, kad ragino nepasiduoti, o toliau ieškoti naujų kelių sumanymams įvykdyti“, – brangių žmonių palaikymu džiaugiasi A. Buškevičiūtė-Tumalavičienė.

 

Komentarai