XXVI Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas: ne tik reginys, bet ir nacionalinis reiškinys
Šių metų kovo 20–22 dienomis Plungė patyrė tai, kas nutinka retai – visas miestas skambėjo pučiamųjų muzikos garsais. 2001 metais Panevėžyje prasidėjęs čempionatas, kurio idėjos autoriai – dirigentai Remigijus Vilys ir Piet Visser (Nyderlandai). Pirmą kartą Plungėje surengtas XXVI-asis Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas subūrė stipriausius šalies orkestrus, muzikos profesionalus ir šimtus muzikos mylėtojų.